Facebook Google+ Twitter

„A BYŁO TO TAK…, czyli jak bajka wyglądać nie powinna”

Masz dość płaczliwych królewien, niedorozwiniętych książąt i całej tej kolorowej hałastry, którą co wieczór katują Cię dzieci? Rozprawimy się z nimi tylko zafurczy!

Teatr Improwizacji AFRONT w nowej odsłonie dla nienajmłodszych:
„A BYŁO TO TAK…, czyli jak bajka wyglądać nie powinna
Opowiadanie bajek nie jest wcale takie proste, na jakie wygląda. Łatwo tu popełnić masę błędów: zbyt szybko zdradzić puentę, nie znaleźć puenty, zanudzić słuchaczy zbędnymi detalami czy niewiarygodnością psychologii postaci, popaść w matnię dywagacji, załatwić bajką osobiste porachunki, czy zapomnieć, komu, co i o kim się właściwie opowiada.
Nie lękajcie się jednak wszyscy zdesperowani domorośli bajarze i bajarki. Teatr Improwizacji AFRONT wychodzi Wam naprzeciw! W półtoragodzinnym kompendium wiedzy na temat „jak bajki (nie) opowiadać” zaprezentuje dwa scenariusze bajek dla niepozbieranych, zwichrowanych, zakręconych, potłuczonych, czyli jednym słowem DOROSŁYCH.

Już w sobotę (17.05) wieczorem (19.30) w twierdzy wiedzy tajemnej (PaństwoMiasto) za górami, za lasami i trzema skrzyżowaniami (ul. Andersa 29, Warszawa).

Wstęp za skromną opłatą 20 złociszy (normalnie) i 15 zł (nienormalnie).

Rezerwacji miejsc dokonywać można u Klechdziarza Radosława 788-141-205 i Baby Kachny 607-132-270, lub też pocztą: kontakt.afront@gmail.com.

Przybywajcie tabunami
Psujcie bajki razem z nami!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.