Facebook Google+ Twitter

A czy ty Sherlocku, jesteś zwycięzcą?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-04 12:21

2 tygodnie temu, gdzieś w Krakowie, ukrytych zostało 6 tajemniczych czarnych skrzynek, a w nich nagrody! Jesteś na tyle sprytny, by je znaleźć? Sprawdź to. Pozostało już tylko 6 dni do końca!

„Jedno miejsce, setki światów. Odwiedź je ze znajomymi. Stań się bohaterem. Uratuj wszechświat lub zgładź wszystko... niech płonie!” to jedna z podpowiedzi do miejsc, w których znajdują się skrzynki. Czy jest to kino? Sklep z grami… ale jakimi? Sam musisz odgadnąć. Musisz też działać szybko. Jak informuje inicjator zabawy „Let Me Out Kraków” - w grze bierze udział już ponad 100 osób. Podpowiedzi udostępniamy na facebooku. Mamy też stały kontakt z partnerami akcji (czyli miejscami, gdzie ukryliśmy skrzynki). Zdarza się tak, że w godzinę po opublikowaniu podpowiedzi w miejscu docelowym pojawia się naraz 10 osób poszukujących nagród i sławy…

Rusz się leniu kanapowy i pogłówkuj
Znalezienie miejsca to nie wszystko! To początek zabawy - prawdziwej gratki dla wszystkich fanów gier logicznych. Na miejscu, na uczestników czekają zagadki do rozwiązania i sprytnie schowane wskazówki - trzeba mieć oczy szeroko otwarte, pominiesz drobny element i nici z wygranej.

To pierwsza w Krakowie tak różnorodna gra miejska dostępna dla wszystkich zainteresowanych.
Każde miejsce, w którym znajduje się skrzynka to zupełnie inny zestaw zagadek i zupełnie inne nagrody!

Lubisz gry miejskie? A może nigdy nie brałeś udziału w czymś takim? DOŁĄCZ. Zobacz wypowiedzi osób, które już odnalazły skrzynki:


(Bartosz Jurkiewicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.