A klasa Lubaczów - relacja z 2. kolejki

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-08-20 08:48

Oleszyce znów efektownie i skutecznie. Zaskakująco wysokie zwycięstwo beniaminka z Ryszkowej Woli. Frycowe zapłacone przez Unię Łukawiec.

Santos Piwoda – Czarni Oleszyce 2-5 (1-3)
M. Socha 2 (33-karny, 52-karny) – Polak 3 (14, 22, 28), Nowak (49), Urban (72),
Santos: Tomas – A. Socha (38. Preida), P. Jasiewicz, J. Jasiewicz, Janwiński – I. Balicki, Dudek (68. Nowosiad), Skrzypek, Trojnar - A. Balicki (46. Cemerkiewicz), M. Socha.
Czarni: Świstak – Dawidowicz, Szydłowski, Kudła, Mazur (70. Filipowicz) – Kloizy, Urban, Dworak, Nowak – Polak, Jabłoński.

Sędziowali Dariusz Hajnosz oraz Roman Kozyra i Paweł Szczepański (Przeworsk). Żółte kartki: Skrzypek, A. Socha, Janwiński, I. Balicki. Widzów 80.
Czarni wyraźnie przeważali widać, że to właśnie piłkarz z Oleszyc będą poważnymi kandydatami do walki o awans. Na boisku najlepiej czuł się Maciej Polak. Koledzy z linii pomocy zagrywali mu dokładne piłki, a ten mocnymi i precyzyjnymi strzałami pokonywał bramkarza Santosu. Jak zwykle na listę strzelców wpisał się Marcin Urban, który jednak więcej
w tym meczu zajmował się dogrywaniem do kolegów i, jak widać po rezultacie, robił to bardzo dobrze.

Juvenia Cieszanów– Unia Łukawiec 2-0 (1-0)
Mazurkiewicz 2 (39, 63)
Juvenia: Gieralowiec – Kopciuch (72. Welc), Herda, Maciuła, Kowal – Głowacki, Marcinyszyn, Dysz, Korzeniowski – Mazurkiewicz, Jarosiewicz (80. Zarembski)
Unia: Truchan – Kozioł, J. Powroźnik, Chmielik, Cygańczuk – Lada, Mroczkowski (60. Cyran), Dukacz, M. Powroźnik (46. Granda) – Sopel, Szkoła.

Sędziował Marek Jackowski (Radymno). Żółte kartki: Kopciuch – Lada. Widzów 100.
Beniaminek z Łukawca dzielnie stawiał czoła wymagającemu rywalowi. Goście do minuty, w której stracili bramkę grali bardzo poprawnie. Wynik otworzył najaktywniejszy na boisku – Sławomir Mazurkiewicz. Miejscowi zwyciężyli głównie dzięki dobrej grze w środku pola. Głowacki, Korzeniowski wielokrotnie dogrywali precyzyjne piłki do swoich napastników.

Pozostałe wyniki: Ursus Dachnów – Błękitni Futory 0-5 (0-3) Kurek (20), Paryniak 3 (27, 49, 85-karny), Młodowiec (35); Start Lisie Jamy - Zdrój Horyniec 1-4 (0-3) Antosz (50) – Nepelski (19), Maksymiec 2 (36, 43), Rebuś (79); Zryw Młodów – LKS Ryszkowa Wola 1-5 (0-4) Lewandowski (72-karny) – Bachórz 3 (12, 29, 67), Broda (32), Krajnicki (40); Victoria Stary Dzików – Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 (2-0) Nieckarz (29), Marek (40) – P. Tarnawski (49), Bembenek (79). Mecz Orkan Załuże – Huragan Basznia Dolna przerwano w 20. minucie (przy stanie 0-3), drużyna Orkana została zdekompletowana.