51013 miejsce

A klasa Lubaczów - relacja z 3. kolejki (24. sierpnia)

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-08-26 15:57

Podział punktów po wyrównanej walce w Ryszkowej Woli. Dobra forma graczy Cieszanowa i jak zawsze Oleszyc. Kolejna wysoka porażka piłkarzy z Załuża i skuteczniejsza niż ostatnio gra Zdroju.

Pierwsza połowa to koncertowa gra przyjezdnych. W 15. minucie „rozklepali” obronę Ryszkowej Woli i Jung bez problemów pokonał Jabłońskiego. Goście grali kombinacyjną piłkę, stwarzali sobie sporo sytuacji pod bramką Brody, lecz goli więcej nie zdobyli.

Za nieskuteczność z pierwszej części meczu, zostali skarceni w drugiej połowie. Gospodarze pokazali, że także potrafią ładnie, a przede wszystkim skutecznie grać w piłkę. Z rzutu wolnego dośrodkował Małek, a Krajnik uprzedził obrońców, bramkarza Starego Dzikowa i z łatwością wpakował piłkę do siatki rywala. Do końca meczu miejscowi próbowali wyjść na prowadzenie, jednak czujny Jabłoński nie dał się już więcej razy pokonać.

LKS Ryszkowa Wola – VIictoria Stary Dzików 1-1 (0-1)
Krajnik (67) – Jung (15)
LKS: M. Broda – Szydłowski, Małek, Golba, K. Burek – Konstantynowicz (75. J. Burek), Jaremko, Cisała (46. Wawrzaszek), D. Broda – Bachórz, Komenda (38. Krajnik).
Victoria: Jabłoński – Kot, Ziemianin, Kempski, Nieckarz – Jung, Strycharz, Bąk, Kłaczko (71. Tkaczek) – Maksymowicz, Cebulski.
Sędziowali Piotr Rachwał oraz Anna Motyka i Dariusz Hajnosz (Przeworsk). Żółta kartka: Krajnik. Widzów 50.

Pozostałe rezultaty:
Roztocze Ruda Różaniecka – Orkan Załuże 5-2 (2-1) G. Ważny 2 (12, 47), Bembenek (33), Szydłowski (49), K. Franus (84) – Antonik 2 (44-karny, 72); Błękitni Futory – Zdrój Horyniec 1-2 (1-1) Machczyński (35) – Rebuś 2 (40, 73); Ursus Dachnów – Czarni Oleszyce 1-8 (0-3) Pachołek (61) – Polak 2 (18, 81), P. Solarczyk (26), Szydłowski (34), K. Solarczyk (59), Filipowicz (69), Urban (79), Nowak (86); Huragan Basznia Dolna – Santos Piwoda 1-0 (0-0) Mazurkiewicz (78-karny); Start Lisie Jamy – Juvenia Cieszanów 1-3 (0-0); Unia Łukawiec – Zryw Młodów 1-1 (0-1).