52743 miejsce

A klasa Lubaczów: Ryszkowa Wola - Łukawiec 6:2 (4:0)

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-09-15 12:25

Pojedynek beniaminków dla Ryszkowej Woli. Łukawiec już w pierwszej połowie stracił cztery gole. Czołówka: Oleszyce i Cieszanów nie tracą punktów.

LKS Ryszkowa Wola – Unia Łukawiec 6:2 (4:0)
Szydłowski (1), Bachórz (5), Konstantynowicz (7), M. Komenda 2 (38, 74), D. Broda (86) - Szkoła (56), Lada (88).
LKS: M. Broda – Małek, Szydłowski, Benek (84. Skrzypek), Dereńko – Konstantynowicz (55. S. Komenda), Duda, Gołda, D. Broda – M. Komenda, Bachórz (75. Opiela).
Unia: Gwarda – Kozioł, Leks, Dukacz, Dobrowolski – Lada, Szkoła, Antosz, Pietrucha – Chmielnik (82. Cyran), Powroźnik.
Sędziowali Karol Superson oraz Mateusz Tytuła i Grzegorz Niemiec (Przeworsk). Żółta kartka: Małek. Widzów 80.

W pojedynku beniaminków zdecydowane, nieoczekiwanie wysokie zwycięstwo Ryszkowej Woli. Już w pierwszej minucie, na prowadzenie swój zespół wyprowadził Szydłowski. W zamieszaniu w polu karnym gości, zachował się najprzytomniej i piętą skierował piłkę do siatki rywala. Po następnych sześciu minutach było już 3:0. Goście z Łukawca nie byli w stanie odpowiedzieć żadnym groźnym strzałem. Przed przerwą miejscowi, konkretnie Mateusz Komenda zdobył czwartego gola dla gospodarzy. Zawodnik ten zdobył jeszcze jedną bramkę w tym meczu i oprócz skuteczności strzeleckiej wyróżniał się dobrym przeglądem pola, techniką. Niejednokrotnie swoimi celnymi podaniami otwierał drogę do bramki kolegom z linii ataku. W drugiej połowie, miejscowi rozluźnili szyki obronne i dali sobie strzelić dwa gole.

Pozostałe wyniki:
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 0:2 (0:1) Marek Socha II 2 (31, 74); Orkan Załuże – Ursus Dachnów 0:4 (0:1) Brodowski (21), Zadworny 2 (66:karny, 74:karny), Pachołek (82); Juvenia Cieszanów – Huragan Basznia Dolna 1:0 (0:0) Mazurkiewicz (69); Zryw Młodów – Czarni Oleszyce 1:3 (1:1) Hakało (31) – K. Solarczyk 2 (28, 80), Jabłoński (63); Victoria Stary Dzików – Błękitni Futory 2:2 (0:2) Junk (49), Nieckarz (64) – Rebuś (8), Sroczek (19); Roztocze Ruda Różaniecka – Start Lisie Jamy 2:2 (1:0) R. Ważny (26), G. Ważny (70) – K. Franus (73:samobójcza), Antosz (89).