Facebook Google+ Twitter

A klasa. Mogielanka - LKS Pniewy na zakończenie sezonu

Piłkarze Mogielanki Mogielnica w najbliższy weekend rozegrają swój ostatni ligowy mecz w sezonie 2011/2012. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z LKS Pniewy.

Nie ma wątpliwości, weekendowy pojedynek dostarczy wiele pozytywnych emocji. Wszak gospodarz, LKS Pniewy, znajduje się na pozycji wicelidera drugiej grupy radomskiej A klasy. Mogielanka jest zespołem niżej notowanym, ale już nieraz pokazała, że potrafi urwać punkty wyżej notowanemu przeciwnikowi. Bój ten będzie kończył zarazem rywalizację w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012. Mogielniczanie nie mają już żadnych szans na grę w barażu, natomiast ekipa trenera Mariusza Kotańskiego weźmie w nim udział. Będzie miała zatem okazję wywalczyć awans do radomskiej A klasy.

Zarówno Mogielanka, jak i LKS, mają w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy. Pytanie, w jakich składach przystąpią do rywalizacji, skoro wszystko jest już jasne w kontekście walki o baraż? Ekipa trenera Arkadiusza Skoniecznego w swoim poprzednim meczu z Kraską Jasieniec wystąpiła bez choćby pomocnika, Dariusza Dzióby, czy obrońcy, Rafała Golińskiego. Mimo to, zainkasowała komplet "oczek", wygrywając 2:0.

Pewne jest, że kibice, którzy zdecydują się obejrzeć pojedynek LKS-u z Mogielanką nie będą żałować swojej decyzji. Będą to derby powiatu grójeckiego, a zarazem mecz na szczycie drugiej grupy radomskiej A klasy. Będzie się działo!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.