A klasa. Mogielanka tylko zremisowała

Po meczu z KS Błotnicą piłkarze Mogielanki czują zapewne wielki niedosyt. Wczoraj powinni wysoko wygrać, a tymczasem zaledwie zremisowali 1:1.

Po porażce z Centrum Radom 0:4, mogielniczanie wyruszyli do Błotnicy, aby pokonać miejscowy KS. Jak się okazało uzyskali tylko remis. Już do 30. minuty powinno być 3:0 dla podopiecznych trenera Mariusza Wielgusa.Ekipa spadkowicza z ligi okręgowej jeszcze w pierwszej połowie pojedynku musiała grać w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę otrzymał pomocnik Adrian Grabowski.

W drugiej odsłonie Mogielanka zdobyła upragnionego gola. Na listę strzelców wpisał się napastnik, Mateusz Pawłowski, który został jednocześnie najskuteczniejszym piłkarzem swojego zespołu. Drużyna z Mogielnicy miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale za każdym razem piłka nie wpadła do siatki gospodarzy.

Już w najbliższy weekend ekipa trenera Wielgusa podejmie na własnym terenie Kraskę Jasieniec. Pojedynek ten zapowiada się bardzo ciekawie.