Facebook Google+ Twitter

A klasa. Mogielanka zmierzy się z Pilicą Nowe Miasto

Już w niedzielne popołudnie, 2 października, w Nowym Mieście miejscowa Pilica podejmie Mogielankę Mogielnicę. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie, a wielkie emocje są gwarantowane. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

Zarówno Pilica, jak i Mogielanka chcą zgarnąć komplet punktów. Póki co, to goście niedzielnego meczu są wyżej notowanym zespołem, który w tabeli drugiej grupy radomskiej A klasy zajmuje pierwsze miejsce. Jutro jednak w Nowym Mieście wszystko się może wydarzyć. Będzie to bardzo ważny bój dla obydwu ekip, które aspirują do awansu na wyższy szczebel rozgrywek.

Co ciekawe Mogielanka jeszcze w obecnym sezonie nie przegrała żadnego meczu. Z kolei Pilica doznała dwóch porażek. Jak udało się dowiedzieć serwisowi Wiadomości24.pl, w składzie Mogielanki zabraknie Mateusza Pawłowskiego, jednego z najlepszych zawodników w ekipie trenera Arkadiusza Skoniecznego. W Pilicy nie wystąpi Paweł Jaworski, który jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował barwy Mogielanki. Gracz póki co nie jest jeszcze wolnym zawodnikiem, ale z Pilicą dalej trenuje. Do gry będzie dopiero gotowy na mecz z Zamłyniem Radom.

Dodatkowego smaczku niedzielnej rywalizacji doda fakt, że kiedyś trenerem Mogielanki był Łukasz Wiśnik, który obecnie jest szkoleniowcem Pilicy Nowe Miasto. Jutro jednak sentymentów nie będzie. Pojedynek ten śmiało można nazwać hitem, szlagierem, czy meczem na szczycie. Wielkie emocje gwarantowane.Czytelnicy i autorzy W24 polecają na Facebooku
Sondaż TNS OBOP: Ruch Palikota przed SLD. PO zyskuje przewagę nad PiS
"Makatka" - lektura na na długie jesienne wieczory
Tusk: Od 1 września 2013 r. wszystkie sześciolatki pójdą do szkoły
Poncyljusz krytkuje rząd za umowy śmieciowe. Pawlak o konflikcie z Rostowskim

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.