Facebook Google+ Twitter

A klasa. Szlagier w Nowym Mieście

Szlagierowo zapowiada się sobotni pojedynek Pilicy Nowe Miasto z LKS-em Pniewy. Stawką tego meczu może być awans do radomskiej ligi okręgowej. Do niej bliżej póki co ma ekipa trenera Łukasza Wiśnika. Czy LKS sprawi niespodziankę?

Na ten bój czekało z pewnością bardzo wielu sympatyków rozgrywek w drugiej grupie radomskiej A klasy. W sobotę w Nowym Mieście zmierzą się ze sobą aktualny lider tabeli - miejscowa Pilica, oraz wicelider - LKS Pniewy. Obydwie ekipy posiadają w swoich szeregach znakomitych piłkarzy i zapewne każda z nich myśli o triumfie i zainkasowaniu kompletu punktów. Zwycięstwo Pilicy przesądzi sprawy awansu do wyższej klasy rozgrywek. Jeśli lepszy okaże się team trenera Mariusza Kotańskiego, wówczas przedłuży sobie szanse na awans. Póki co w lepszej sytuacji znajduje się zespół Łukasza Wiśnika, mający przewagę trzech "oczek" nad swoim sobotnim rywalem.

To powinien być niesamowity pojedynek. Faworytem wydaje się być Pilica, która gromi przeciwnika za przeciwnikiem. Zwyciężyła nawet w Mogielnicy z miejscową Mogielanką aż 5:1. Zdobyła zatem teren na którym nie często się wygrywa. LKS Pniewy też ma swoje mocne punkty. To przede wszystkim grający trener Kotański, który strzela gole jak na zawołanie. Kto okaże się lepszy w sobotnie popołudnie?

LKS w obecnym sezonie uczynił już naprawdę dużo. Należy podkreślić to, że jest beniaminkiem, a mimo to potrafił urwać punkty nawet silnemu Centrum Radom. Z kolei Pilica jest niesamowicie zmotywowana i w każdym meczu walczy na 100, 110, a może i nawet 200 procent. Ten kto uda się na stadion w Nowym Mieście obejrzeć to spotkanie nie będzie żałował swojej decyzji.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.