Facebook Google+ Twitter

A klasa. W Mogielnicy o pietruszkę

W najbliższy weekend piłkarze Mogielanki Mogielnica zagrają z Kraską Jasieniec o pietruszkę. Podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego stracili bowiem szanse na awans, czy nawet grę w barażu.

Mogielniczanie wciąż mają szanse, aby zająć w ligowej tabeli trzecią pozycję. Jeśli tak się stanie, powtórzą rezultat z poprzedniego sezonu. Wówczas też nie udało im się wywalczyć drugiej pozycji, uprawniającej do gry w barażu o radomską ligę okręgową. Podopieczni Arkadiusza Skoniecznego nie mają już żadnych szans na zajęcie drugiego, czy pierwszego miejsca. Zatem ich kolejne ligowe mecze będą tzw. o "pietruszkę". Na początek bój z Kraską Jasieniec, potem z LKS- em Pniewy.

Do ugrania jest jeszcze sześć punktów. I trzeba jasno powiedzieć - Mogielankę stać na wywalczenie pełnej puli. Ostatnia porażka w minioną sobotę z Zamłyniem Radom podcięła nieco "skrzydła" ekipie z Mogielnicy, ale w najbliższy weekend zmierzy się ona z Kraską Jasieniec. Tutaj o "oczka" powinno być już znacznie łatwiej. Kraska jest zespołem niżej notowanym, który ostatnio uległ na swoim terenie liderowi z Nowego Miasta aż 0:4.

W weekend piłkarze Mogielanki z pewnością postarają się wywalczyć pełną pulę punktów. Przed własną publicznością nie są oni zwykli przegrywać. Będą zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.

Źródło: inf.własna

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.