Facebook Google+ Twitter

A little bit of Jazz w Warszawie

Już w najbliższy czwartek, o godzinie 20.00, w restauracji Bednarska w Warszawie, odbędzie się wieczór jazzowy z udziałem znanej wokalistki, Oli Turkiewicz oraz Krzysztofa Kowalewskiego i Marcina Rittera.

Jeden z koncertów w Kanadzie / Fot. archiwum Oli TurkiewiczOla Turkiewicz urodziła się w Ostródzie. Ukończyła szkołę muzyczną na wydziale fortepianu. Następnie wyemigrowała do Kanady, gdzie studiowała w Humber College na wydziale wokalnym i kompozytorskim, który ukończyła z wyróżnieniem.

Początkiem jej kariery artystycznej był spektakl "Misterium", do którego napisała w całości muzykę. Występowała w Klubie Artystów i Wykonawców „Szuflada”, założonym przez nieżyjącego już Jacka Janowskiego. Śpiewała w Salonie Muzyki i Poezji Marii Nowotarskiej.

Artystka nagrała do tej pory dwie płyty – „A little bit of Jazz”, na której śpiewa znane standardy jazzowe z zespołem „Up front” oraz „Święta kolędą przyprószone”, gdzie znalazły się znane kolędy i pastorałki w jazzowych wykonaniach. Obecnie pracuje nad nową płytą zawierającą m.in. poezje Joanny Eisner, do której skomponowała w całości muzykę.

Wszystkich czytelników Wiadomości24.pl serdecznie zapraszam na ten niezwykły wieczór jazzowy. Magiczny głos Oli Turkiewicz i urok miejsca zapewnią niezapomniane przeżycia. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Koncert odbędzie się 12 lutego o godzinie 20.00 w restauracji Bednarska przy ulicy Bednarskiej 28/30 w Warszawie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.