Facebook Google+ Twitter

A mój tata za piłka lata - II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

W rozgrywkach Orlik Polska za „kolorowym balonikiem” w całej Polsce, biega tysiące tatusiów, którym bardzo często kibicują ich pociechy, ukochane dzieci,dla Tych właśnie ”pociech” organizujemy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny .

 / Fot. orlikpolskaW ubiegłym roku konkurs odbył się pod patronatem TVP, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Skarbu Państwa oraz Gminy Łącko a sponsorem generalnym był PKN Orlen. Konkurs cieszył się dużą popularnością, nadesłano wiele prac. Postanowiliśmy więc powtórzyć tą inicjatywę i ponownie zachęcić najmłodszych kibiców do kreatywnego i twórczego działania.

Zapraszamy do udziału w konkursie zarówno dzieci uczestników sportowych zmagań, jak również te z całej Polski. Zapraszamy do współpracy gminy, miasta i organizatorów letniego wypoczynku dla dzieci.

MALUJCIE, RYSUJCIE, BAWCIE SIĘ !!!

Niech WASZ ŚWIAT będzie kolorowy! A Komisja Konkursowa niech dostanie – z zachwytu – ZAWROTU GŁOWY.

Regulamin konkursu jest dołączony w załączniku.

Dołączamy także plakat naszego konkursu w formacie A3 (można także próbować wydrukować na A4) i zachęcamy to drukowania i rozwieszania go w Waszych instytucjach (gminach, urzędach, szkołach), dajmy szanse jak największej liczbie dzieci na udział w konkursie.

Pozdrawiamy
Fundacja Orlik Polska

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie pod adresem :http://fop.com.pl/ii-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-jak-moj-tata-za-pilka-lata

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.