Facebook Google+ Twitter

A może Lepper nie kłamał?

Ciekawa rzecz wydarzyła się w poniedziałkowym programie "Teraz my". Hitem programu stały się "taśmy doktora G". Ja chciałbym zwrócić uwagę na coś innego...

W pierwszej części programu gośćmi byli Bronisław Wildstein oraz Tomasz Lis. Dyskusja toczyła się na temat mediów. W pewnej chwili z ust Tomasza Lisa padły takie słowa:

"(...)Jesteście świetni więc na pewno was nie zwolnią. Ale zastanawiam się czy wizyta, trwająca od wielu dni funkcjonariuszy ABW w telewizji TVN to jest wizyta towarzyska i panowie przynieśli czekoladki? Nie sądzę. Prawda? Czy to jest zupełny przypadek? No cóż, powiedziałby pewnie wasz następny gość, organy sprawiedliwości muszą czynić swoją powinność. Ja powiedziałbym jednak, że obawiam się, że wpisuje się to mniej więcej w tą samą ścieżkę, która powoduje, że 200 młodych wolontariuszy Platformy Obywatelskiej, ale także LPR-u, jest masowo wzywanych do prokuratury. Coś takiego, w całkowicie normalny, demokratycznym kraju, gdzie funkcjonuje demokracja liberalna, nie ma prawa się zdarzyć…"

Z tej wypowiedzi wynika jasno, że funkcjonariusze ABW prowadzą jakieś śledztwo w telewizji TVN. Tylko dlaczego to jest ukrywane? Przeglądając gazety, oglądając telewizję, surfując po internecie nigdzie nie znalazłem żadnej wzmianki na ten temat. Tomasz Lis jest wzorowym dziennikarzem i jestem pewien że przemyślał kilka razy zanim zdecydował się te słowa powiedzieć.

Po wypowiedzi Tomasza Lisa od razu przypomniał mi się inny odcinek programu "Teraz My" w którym Andrzej Lepper tłumaczył się z swojej "spowiedzi" podczas, której przyznał że korzystał z usług prostytutek. Na koniec programu wyciągnął kartkę i powiedział że to lista dziennikarzy, których władza chce prześwietlić. Na liście znajdowali się m.in. Tomasz Lis, Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski. Na wspomnianej liście znalazło się także kilku innych dziennikarzy powiązanych z grupą ITI.

Tomasz Lis już nie pracuje w Polsacie, istnieją podejrzenia o akcji ABW w tvn. A może Lepper mówił prawdę?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Co do tego, czy pan Lis jest wzorowym dziennikarzem mam znaczne wątpliwości... Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.