Facebook Google+ Twitter

A może studia na wirtualnym uniwersytecie?

Drodzy maturzyści, kandydaci na studia i e-learningowi entuzjaści. Zapraszamy na nieustające internetowe „Drzwi otwarte” na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym.

 / Fot. puw.pl"Dni otwarte", organizowane przez uczelnie wyższe, to stały element promocji szkoły i sposób informowania kandydatów o ofercie edukacyjnej. Niestety, spotkania takie słyną również z tego, że są czasochłonne i - mimo starań organizatorów - zwyczajnie nudne.

Dlatego Polski Uniwersytet Wirtualny przygotował niecodzienne i w pełni zinformatyzowane "Dni otwarte PUW". Uczestnictwo w tym wirtualnym spotkaniu jest bardzo proste. Wystarczy tylko wejść na stronę www.puw.pl i szukać do woli potrzebnych informacji. A jest w czym wybierać: kilka słów od władz uczelni, spacer po PUW-ie, opinie studentów i wykładowców, to tylko kilka z wielu ciekawych propozycji, które internauci znajdą na stronie „Dni otwartych PUW”.

Zachęcamy więc wszystkich do otworzenia wirtualnych drzwi prowadzących do fascynującego świata e-edukacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Interesująca informacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.05.2009 11:38

Może w przyszłości nie będzie trzeba uczęszczać na zajęcia, gdyż wszystkie będą się odbywały przed monitorem komputera :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.