Facebook Google+ Twitter

A na reklamy to banki mają pieniądze?

ING Bank Śląski w mediach nie wygląda źle, bo dba o taki właśnie wizerunek. Nie ma to jak świetny PR i reklama, która jest dźwignią handlu - jak mówi przysłowie.

Bankowość elektroniczna, to ogromne udogodnienie dla ludzi starających się nadążać w gonitwie technologicznej. Problem jednak w tym, ze technologia zaczyna chyba nie nadążać za zapotrzebowaniem. A może też cały ten szum wokół udogodnień posiadania i używania konta bankowego przez internet jest mocno przereklamowany?

W każdym razie te i podobne wnioski coraz częściej przychodzą mi na myśl, kiedy próbuję logować się do swojego konta i bez względu na to, której używam przeglądarki, wciąż pojawiają się jakieś usterki. Wspomniałam o używaniu różnych przeglądarek, posłuszna "mądrym" radom doradczyń z Biura Obsługi Klienta, które uznawały, że mam kłopoty, bo pewnie nie używam dobrej przeglądarki. Na pytanie, która według nich jest właściwa, już nie umiały udzielić odpowiedzi.

Wczoraj wieczorem moje rozgoryczenie osiągnęło już kolejny pułap. Po kilku bezskutecznych próbach zalogowania się do mojego konta, zadzwoniłam na infolinię. Pani najpierw wygłosiła jakąś - chyba wygrawerowaną na tabliczkach nad stanowiskiem jej pracy - formułkę, słowo w słowo powtórzoną jak wierszyk, a potem wzorem Sokratesa oznajmiła mi, że "wie, że nic nie wie". Tyle, że w bardziej okrężny sposób.

Na moje pytanie, czy jest w stanie dookreślić przybliżony termin usunięcia awarii, zaczęła powtarzać znowu ten sam "wierszyk", jak katarynka. Nawet w pewnym momencie odniosłam wrażenie, że ona w ogóle mnie nie słuchała. Jakbym mówiła do ściany albo zaprogramowanego cyborga.

Po tej, jakże frustrującej rozmowie, przyszły mi na myśl poniższe pytania:
1. Kiedy Polski system informatyczny "dorośnie" do wymagań klienta nakarmionego reklamami.
2. Po co wydawać ciężką kasę na reklamy czegoś, co potem nie funkcjonuje jak należy. Czy nie lepiej tę kasę zainwestować w system bankowości elektronicznej w celu poprawy jakości usług?
3. Albo może te pieniądze, płacone przez nas - klientów, zacząć inwestować w bardziej kompetentnych i profesjonalnych pracowników, zwłaszcza tych, którzy opiekują się techniczną kondycją systemu bankowego.

I jeszcze jedno pytanie...

4. Kto nam klientom, utrzymującym nieprzebrane ilości bankowych pracowników, mógłby na te pytania udzielić kompetentnej odpowiedzi?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pani Basiu,też mam konto w owym banku i przyznam że nie mam kłopotu z logowaniem..Pani to ma chyba pecha..Jest takie nasze powiedzenie"jak nie urok to sraczka"......niestety ono potrafi bardzo dobrze wcielać się w życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co potrafią uroić pracownicy banków i pomniejszych agencji klientowi jest niejednokrotnie koszmarem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.