Facebook Google+ Twitter

A po kwiaty dla żony poszedł na...cmentarz

  • Źródło: OhmyNews
  • Data dodania: 2006-09-20 08:43

Policjanci rozpoczęli polowanie na hieny cmentarne. Efekt: zatrzymano mężczyznę kradnącego kwiaty i przechwycono... 23 kilogramy odkutych z grobów miedzianych liter! Zatrzymany tłumaczył się, że kwiaty z cmentarza są dla żony.

Kradzieże na poznańskich cmentarzach będą surowo karane - zapewniają policjanci. - Fot. G. Okoński Policjanci z Jeżyc otrzymali sygnał, że do jednego z punktów skupu złomu trafił sprzedawca – zbieracz złomu, który dostarczył miedziane literki o charakterystycznym wyglądzie. Okazało się, że pochodzą one z nagrobków. Sprzedawcą zajęła się policja, a na cmentarze natychmiast skierowano patrole. Wczoraj – już drugi dzień – funkcjonariusze patrolowali m.in. cmentarz przy ul. Nowina.

– Zatrzymaliśmy mężczyznę, który zdejmował kwiaty z grobów – mówi sierż. sztab. Tomasz Sadowski z Komisariatu Jeżyce. – Tłumaczył, że... pokłócił się z żoną i chciał ją jakoś udobruchać, więc przyszedł po kwiaty na cmentarz! Ostatnio tutaj został złapany inny mężczyzna, już po raz drugi czy nawet trzeci, który także ,,specjalizuje się’’ w kwiatach z grobów. Nietrzeźwy, za grosze chce je sprzedawać, by mieć pieniądze na alkohol.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.