Facebook Google+ Twitter

A to Polska właśnie!

Ostre lanie na Narodowym z nielitościwego nieba i od rozeźlonego narodu. Kibice nadwyrężyli psychikę i kieszeń. Działacze zasłaniają swoją niekompetencję i brak wyobraźni nieprzewidywalnością sił natury. Wszystko to wina Tuska. Kraj wrze !

Negatywnym bohaterem narodowym zostanie na długie lata "dach nad stadionem", który powinien być od deszczu, a jest od wyglądu. Drwiący śmiech pokoleń jakoś przetrzymamy. Sarkastyczny rechot zszokowanych Anglików nam nie wadzi. Kij im w ucho! Żal tylko umęczonych i poszkodowanych finansowo kibiców. Ale w końcu kto ich zmuszał do wyprawy na mecz przy niepewnej pogodowo jesieni i w ogólnym kryzysie. Nie lepiej w ciepełku przy telewizorze ? Rozumiem - co na żywo, to na żywo. No i inaczej się wrzeszczy w kilkudziesięciotysięcznym patriotycznym uniesieniu. Fakt.

U mnie ten aferalny incydent jakoś nie wywołuje krwiożerczej nagonki na "osoby odpowiedzialne" i nie będę się domagał przedterminowych wyborów. Każdy ma swoje priorytety. Wiadomo już, że decyzja o otwartym dachu została podjęta przez przedstawiciela FIFA w porozumieniu z trenerami obu reprezentacji. I Polacy, i Anglicy mają w pamięci przegrane mecze przy zamkniętym dachu. A poza tym wydawało się, że deszcz jednak długo nie potrwa. Wyszło, jak wyszło. Dopisywanie do tego rozlicznych politycznych i gospodarczych kontekstów to idiotyzm.

Szanowni Kibice, czy nie lepiej zaśpiewać: "Polacy, nic się nie stało"? A może to sprawka Opatrzności ? Przecież kiedyś, dawno, dawno temu, 17-tego, pokonaliśmy Anglików! Nie ma tego złego... No, właśnie!


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

@Andrzej Chorążewicz

Wywoływanie wojen to raczej domena PO to nie kto inny jak członek tej partii zastrzelił w Łodzi Marka Rosiaka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli ludziom, którzy sobie dla jaj wybiegli na zalaną murawę i rozbawili publiczność, sąd aplikuje (bo coś musi) symboliczną karę, a jeszcze Premier Rządu wstawia się za nimi, to znaczy, że nie jest źle i niewielu Polaków ma wściekłością oczy zarośnięte tak jak "roman koźmiński".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.