Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9037 miejsce

A to Polska właśnie. Duda puścił oko do hejterów z Łosic

Jedwabne wciąż krwawi, budzi spory i emocje. W jakim celu kandydat na prezydenta RP Andrzej Duda, w czasie debaty, wywołał sprawę płonącej stodoły, wypełnionej Żydami?

 / Fot. Jerzy Kirzyński17 maja. Studio telewizyjne. Przed telewizorami ponad 10 mln widzów. Pierwsze i najważniejsze bezpośrednie spotkanie kandydatów ubiegających się o najwyższy urząd w Polsce: urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego i kandydata PiS Andrzeja Dudy.

Dochodzi godzina 21.06.

Pytanie zadaje Andrzeja Duda i dotyczy Jedwabnego. – „ W 2011 roku na uroczystości upamiętniające wydarzenia w Jedwabnem wystosował pan list, w którym zawarte jest określenie: "naród ofiar był także sprawcą".

 / Fot. Jerzy Kirzyński- Proszę mi powiedzieć, jak wygląda, w takim razie, pana polityka obrony dobrego imienia Polski, jeżeli pan w swoich wystąpieniach używa określenia, które niszczy rzeczywistą pamięć historyczną, zadaje kłam temu, co jest tak niezwykle ważne, żebyśmy nie byli kłamliwie oskarżani przez innych, że to my uczestniczyliśmy w Holokauście?” – dociekał A. Duda.
Odpowiada prezydent Bronisław Komorowski: „- Polsce potrzebna jest prawda. Trzeba bronić dobrego imienia kraju tam, gdzie jest ono zagrożone. Pana środowisko nigdy nie uczyniło niczego, by przekroczyć złą historię kontaktów z innymi narodami”.

Przekaz A. Dudy poszedł świat.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiPrzenieśmy się do niewielkiego, powiatowego miasteczka na Mazowszu. Miejscowe Kino za rogiem zaprasza z okazji Dnia Matki na oskarową „Idę”.

Jako pierwszy na internetowej stronie „Podlasie24.pl” głos zabiera „ polak”, informując, że „Nie idę na (GN)IDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wtóruje mu „Iga”: Nawet za darmo lub z dopłatą nie poszłabym na ten film. Wiem, bo czytałam, trochę oglądałam go. Nic dobrego o Polakach nie ma w nim. To jest tendencyjny film o jednym narodzie, trochę boli że Polaków ciągle się nie dostrzega, nawet w filmie polskim. Przecież tylu zginęło ratując im życie.

Interweniuje „orago”: Dlaczego roi się tutaj od antysemickich, pełnych nienawiści dla Polaków komentarzy? Czy jest to zgodne z nauczaniem Jana Pawła II, który mówił o "starszych braciach w wierze"? Wstyd...

Pojawia się riposta „io”: Zanim napiszesz, sprawdź dokładnie. Żydzi zostali nazwani przez Jana Pawła II starszymi braćmi, ale nie w wierze. To dopisali potem publicyści. Chrześcijaństwo zostało wyłączone z synagogi już na samym początku istnienia. Nie przypisuj Janowi Pawłowi II słów, których nie wypowiedział.

„Slawek” stwierdza krótko: „brak słów,żeby taki wyświetlac ANTYPOLSKI szmatławiec

Wtóruje mu „łoś” : „Ci którzy to puścili, powinni być przez ludzi puszczeni z torbami szybciej niż się tego spodziewają! Wyrobnicy!

Ostatni wpis zamieścił „o kurde”: Ale syffff. Wstyd Łosice

Czy kandydatowi na prezydenta RP Andrzejowi Dudzie chodziło o wywołanie m.in. takiej dyskusji ?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W powiecie tak w stolicy siak. Może niektórym już pora udać się po naukę na ławkę opozycji? Proszę rozważyć slowa Andrzeja Dudy w 7 minucie filmu https://www.youtube.com/watch?t=448&v=3qH4hlSJtQQ

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko to przebił sztab wyborczy prezydenta Komorowskiego , rzetelni dziennikarze jak Tomasz List czy znany aktor Karolak.
Zrobiono przedwyborczą sensację na faktach wyssanych z brudnego palucha.
Wstyd i żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urzędujący Komorowski obiecał amerykańskim żydom majątek Lasów Państwowych.tak przynajmniej podał portal WikiLeaks
http://niewygodne.info.pl/artykul4/01956-Pieniadze-z-Lasow-na-odszkodowania-dla-Zydow.htm
W 1997 roku urzędujący kanclerz Niemiec Gerhard Schröder zapowiedział ,że czas pokuty za holokaust już się skończył i od tej pory żadne roszczenia nie będą wypłacane. Aby jednak nie zostawiać wpływowej grupy nacisku za wielkiej wody bez środków do życia konieczne było znalezienie winowajcy zastępczego.
Film Ida jak i wcześniejsze Pokłosie są produktem "Przemysłu Holokaust" jak to nazwał Norman Finkelstein http://pl.wikipedia.org/wiki/Norman_Finkelstein

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.