Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12443 miejsce

A to Polska właśnie. O tym, jak burmistrz Szustek kocha bliźniego

„Fajne podsumowanie o naszym mieście jest na TVN 24 " Czarno na białym"- końcowa część komentarza zamieszczonego na internetowej stronie lokalnego tygodnika. Autor : Podstawieni?!

Burmistrz, kandydat na radnego miejskiego i burmistrza, szef PiS w Łukowie Dariusz Szustek na konwencji PiS, która odbyła się 23 X br. zapewniał :” My nie chcemy władzy dla samych siebie, ale dla społeczeństwa, by żyło się lepiej nie tylko niektórym. Chciałbym, byśmy żyli w mieście przyjaznym dla ludzi i przedsiębiorców”.

Odniósł się do materiału TVN24 „Słodki POPiS” nadanego 15.X.br.:

„ Koalicja Platformy z PiS w Sejmie jest nie do pomyślenia. Ale już w samorządzie możliwa. Co więcej, jak pokazuje przykład Łukowa, w Lubelskiem, udana. Jest zgoda, wspólne działanie i bardzo konkretne korzyści dla mieszkańców. To wszystko jest, bo nie ma tzw. dużej polityki”. Źródło: tvn24.

 / Fot. Jerzy Kirzyński- „Szukali sensacji, nie znaleźli - mówił burmistrz. - Spotkali ludzi, którzy przypadkowo pojawili się”.

/ Jeden z wypowiadający się to kandydat Alternatywy dla Łukowa, dziennikarz, nauczyciel historii zespołu szkół zawodowych w Łukowie.

Drugi, dyrektor szkoły podstawowej w powiecie łukowskim, radny miejski- dop. JK/, który w swoim sprawozdaniu z działalności w latach 2020-2014 napisał:

 / Fot. Jerzy Kirzyński „ Ci z Państwa, którzy obserwowali w Telewizji Master przebieg sesji Rady Miasta zauważyli zapewne, że wielokrotnie byłem jedynym radnym, który w drażliwych sprawach, w których widać było samowolę i nieudolność obecnej władzy oraz jej lekceważenie dla interesów obywateli- zabierał głos i protestował!

Uważam, że właśnie za to zostałem ukarany usunięciem z funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej w Gołaszynie/.../”.

 / Fot. Jerzy Kirzyński- „ Oczywiście tych dwóch, ten jeden obdarty taki, który stanął na tle wyremontowanej szkoły - kontynuował burmistrz, szef łukowskich struktur PiS.

- „ Mówił coś tam, praktycznie, praktycznie człowiek nie ma zielonego pojęcia, startuje jako Alternatywa dla Łukowa. Chcecie? Takiej alternatywy? No nie chcecie. (w tle żeńskie głosy : nie chcemy - dop. JK).

Ja też nie chce, bo mnie aż żałość ściska, że taki człowiek mówi, że jest alternatywą. A ja wiem, że był wcześniej aktywnym członkiem PO, wcześniej bodajże Samoobrony.

To wiecie. Był jeden pan, który kiedyś mówił o tej formacji - chamy z Samoobrony, tak. Ale potem jak zasili platformę, to byli inteligenci z platformy. Czy oni się zmienili? Nie.

Ale tak naprawdę chodzi o to, że albo ma się szacunek dla człowieka, albo się go nie ma.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiMy go mamy. My go mamy. Tak jak powiedziałem na początku, my się nie wstydzimy przywiązania do wartości, ale przede wszystkim jesteśmy życzliwi dla ludzi na co dzień, nie tylko na plakatach. My trzymamy się swoich kierunków i swoich, swoich wartości. Jesteśmy dumni z tego. Jesteśmy dumni z tego, że dla nas wartością jest rodzina, dla nas wartością jest ojczyzna. Patriotyzm, patria – Ojczyzna”.

Kandydaci na radnych, wójtów, burmistrzów wystąpienie swego nie tylko partyjnego szefa nagrodzili burzliwymi oklaskami.

Faktem jest, że niektórzy ludzie łukowskiego PiS uwikłani są w procesy m.in. za pobicie emeryta, toczące się w miejscowym sądzie, lubelskim, jak o powędrowały do Warszawy. O tym napiszę w kolejnych artykułach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.11.2014 22:51

Panie Jerzy Kirzyński!!! Nie życzę sobie kopiowania moich komentarzy, które wykorzystuje Pan w swoim artykule!!!!!! Nie stać Pana na własne myśli!!!! WSTYD!!!!!!

Mój komentarz zamieszczony na wspólnocie ma zupełnie inne brzmienie od tego co Pan napisał w artykule! Jestem oburzona i urażona Pana zachowaniem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.11.2014 22:37

Panie Jerzy Kirzyński!!! Nie życzę sobie kopiowania moich komentarzy, które wykorzystuje Pan w swoim artykule!!!!!! Nie stać Pana na własne myśli!!!! WSTYD!!!!!!

Mój komentarz zamieszczony na wspólnocie ma zupełnie inne brzmienie od tego co Pan napisał w artykule! Jestem oburzona i urażona Pana zachowaniem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.