Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14243 miejsce

„A w konopiach strach”. Jerzy Vetulani i Maria Mazurek

Od dłuższego czasu przez nasz kraj przetacza się burzliwa dyskusja na temat dopuszczenia do stosowania medycznej marihuany. Książka „A w konopiach strach” jest jednym dość istotnym z głosów w tym temacie.

 / Fot. materiał promocyjnyKsiążka jest wywiadem Marii Mazurek z profesorem Jerzym Vetulani, który w jasny i przystępny sposób, odpowiadając na pytania tłumaczy jak działa na nasz mózg marihuana. Z wywiadu dowiemy się też dlaczego jest ona groźna i w jaki sposób może być zastosowana w medycynie. Bardzo ważne w tej rozmowie jest kwestia związana z nałogami czy też historia substancji psychoaktywnych. Kwestie zastosowania konopi w wielu dziedzinach życia jak i sprawa jej delegalizacji są w tej pozycji wyjaśnione bardzo obszernie.

Profesor Vetulani ma 80 lat a zaskakuje rześkością umysłu jak u nastolatka. Jego jasność umysłu oraz niewiarygodna pamięć zadziwia i jest kwestią którą warto podziwiać. Zadziwia mnie też że człowiek w jego wieku ma tak nowoczesne i warte uwagi poglądy.Książka jest warta przeczytania, mnie zajęła tylko jeden wieczór bo czytało się ją lekko i bardzo przyjemnie. Pozycja dostarcza bardzo dużo wiedzy nie tylko medycznej.

Zapraszamy do przeczytania fragmentu książki: fragmentu

Wydanie: Warszawa, 1, 2016
Seria / cykl: BEZ TAJEMNIC
Autor: Maria Mazurek, Jerzy Vetulani
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 01.04.2016

Dziękujemy Wydawnictwu PWN za udostępnienie egzemplarza książki do recenzji. Pierwotnie ukazała się ona na stronie www.ksiazkaznadzieja.pl

 / Fot. materiały promocyjne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bardzo ciekawa pozycja, bardzo polecam )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Opisana pozycja umknęła mojej uwadze… Przeczytam! Ze swojej strony polecam: „Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe” autor: Mitch Earleywin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.