Facebook Google+ Twitter

A w sklepach już… święta!

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-11-04 07:34

W łódzkich sklepach w sprzedaży są już sztuczne choinki i świerki w doniczkach, bombki, lampki, łańcuchy, gwiazdki i inne świąteczne gadżety. W rzędach stoją mikołaje, aniołki i renifery, półki są pełne ozdób choinkowych. Mimo że do świąt pozostały jeszcze dwa miesiące, klienci chętnie je kupują.

Przede wszystkim gadżety typu mikołaj w szklanej kuli i bombki na stojakach, które mogą stanowić świąteczny akcent. Ozdoby, którymi dekoruje się choinkę, są kupowane później - mówią sprzedawcy w jednym z supermarketów.

Fot. Express IlustrowanyKlientom nie przeszkadza, że mikołaje, bombki i choinki sprzedaje się na początku listopada.

- Przychodzę tu co roku o tej porze. Ekspozycja prezentuje się bardzo ładnie. Lubię kupić wcześniej jakiś drobiazg, gdy nie ma tłoku w sklepie. Można wszystko obejrzeć w spokoju i towar nie jest jeszcze przebrany - mówi Zofia Stańko, klientka.

- Przyszłyśmy z córką po firanki, ale skończyło się na zakupie choinki. Teraz można wypatrzeć coś ciekawego - dodaje Daniela Gerber.

Aby choinka była trendy, trzeba ją przystroić w tonacji zielono-brązowej - twierdzą handlowcy.

- Modne są także gadżety białe lub czerwono-białe. Dla zwolenników tradycji pozostaje czerwień i złoto lub biel i srebro. W odwrocie są ozdoby z naturalnych surowców, np. z wikliny i słomy - opowiadają Agata Derezińska i Anetta Szafran, ekspedientki w jednym z łódzkich marketów.

Pudełko bombek kosztuje 8-40 zł, łańcuch 4-15 zł, sztuczna choinka, w zależności od wysokości, 17-450 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"(..) mikołaje, bombki i choinki sprzedaje się na początku listopada" --- na początku ?! Już pod koniec października, jeszcze trwały przygotowania do 1 listopada, a już zakupy bożonarodzeniowe i noworoczne zagościły w warszawskich marketach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.