Facebook Google+ Twitter

Abonament lub pre-paid, czyli bez różnicy

Nowelizacja prawa telekomunikacyjnego podpisana przez pełniącego obowiązki prezydenta Bronisława Komorowskiego, nadaje zarówno użytkownikom telefonów komórkowych pre-paid, jak tym abonamentowym takie same prawa.

To dobra wiadomość dla użytkowników telefonów komórkowych na kartę. Podpisana nowelizacja
prawa telekomunikacyjnego, przez pełniącego obowiązki prezydenta Bronisława Komorowskiego, zrównuje ich w prawach z użytkownikami abonamentowymi.

Oznacza to, że posiadacze telefonów pre-paid po zarejestrowaniu się, będą mogli otrzymywać od operatora cenniki, bilingi, regulaminy i oferty promocyjne na adres domowy. Jak wiadomo, do tej pory takie rozwiązania zarezerwowane były tylko dla osób mających podpisaną umowę z operatorem.

Ustawa po nowelizacji zakłada, że wszystkie te usługi mają być bezpłatne, dodatkowo bilingi mają być dostarczone klientowi na każde wezwanie. Oczywiście aby móc korzystać z równych praw, należy podpisać stosowną umowę.

Ustawa nakazuje wszystkim operatorom sieci GSM, dostosowanie wzorów i regulaminów do zmian wynikających z nowelizacji. Usługodawcy mają na to 6 miesięcy.


Źródło: http://tech.wp.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.