Facebook Google+ Twitter

Absolwenci malborskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pożegnali się ze szkołą

W ostatnich dniach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Malborku odbyły się uroczystości związane zakończeniem edukacji klas trzecich.

Sport to ich pasja, która została nagrodzona. / Fot. Sylwia Legutko W szkolnej auli panowała podniosła atmosfera. Uczniowie klas pierwszych i drugichGratulacje i podziękowania dla sportowców. / Fot. Sylwia Legutko wystąpili w przedstawieniu przygotowanym dla absolwentów przez panie: Magdalenę Kubaszewską i Jowitę Uniewicz.

Absolwenci podziękowali swoim wychowawcom: Annie Jagielskiej, Małgorzacie Konkol-Cioch, Teresie Pieńkowskiej - Fobce, Małgorzacie Radeckiej, Monice Zeltinger, Damianowi Mikuckiemu oraz innym nauczycielom za trud nauczania. Wyróżniająca się młodzież w nauce, sporcie, aktywności szkolnej została nagrodzona dyplomami i upominkami.

Szczęśliwi i skupieni absolwenci. / Fot. Sylwia Legutko

Już po rozdaniu świadectw. / Fot. Sylwia LegutkoTego dnia wszyscy odczuli, jak bardzo są dla siebie ważni. Wszyscy przez trzy lata nauki ,,coś wnieśli" w życie szkoły, a szkoła z pewnością będzie częścią ich życia, o której zawsze będą pamiętać. Absolwenci zapewniają, że nie ustaną w procesie kształcenia i chętnie spróbują nowych wyzwań. Mają pomysły na siebie i swoją karierę. Wiedzą, że każdy dzień ma znaczenie. Każdego dnia człowiek się uczy odpowiedzialności wobec siebie i innych.
Uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu artystycznym szkoły. / Fot. Sylwia LegutkoObecnie jako młodzi optymiści wierzą w siebie i chcą jak najwięcej osiągnąć. Mają świadomość tego, że decyzje podejmowane teraz wpłyną na ich dalszą przyszłość. Chcą zdobyć dobrePodziękowania dla dylektor szkoły Joanny Lamkowskiej od absolwentów. / Fot. Sylwia Legutko wykształcenie, aby mieć później dobry zawód, zapewnić sobie dobre, mądre i ciekawe życie. Wierzą we własne możliwości.
Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś wszystkie myśli nauczycieli skupione są wokół tegorocznych absolwentów i abiturientów tej szkoły. Przed absolwentami prawdziwy „maraton” wiedzy, prawdziwa „burza mózgów” – matura.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.