Facebook Google+ Twitter

Abstrakt nakręcił klip w poznańskiej Cytadeli

Zapraszamy do obejrzenia debiutanckiego teledysku poznańskiej grupy Abstrakt do utworu "Liars Symphony".

 / Fot. materiały prasoweKlip do utworu „Liars Symphony” to pierwsze wideo w karierze istniejącej od 2010 roku poznańskiej grupy Abstrakt. Teledysk został nagrany na terenie poznańskiej Cytadeli. Kompozycja pochodzi z wydanego w ubiegłym roku albumu „Limbosis”.

Trwający 74 minuty album "Limbosis" przedstawia kilka historii, które łączą się w spójną całość. Bezimienny bohater, wyrwany ze snu wpada w koszmar. Zostaje porwany przez białookiego kierowcę w podróż przez swoje słabości, popędy, mechanizmy obronne – ograniczenia. Z każdym przystankiem padają kolejne bariery w drodze do postrzegania rzeczy takimi jakimi są. W drodze do panowania świadomości nad zwierzęcą naturą „bodźca -reakcji”.

Album "Limbosis" zdobył bardzo wysokie noty, m.in. 10/10 w magazynie Gitarzysta, 9,5/10 w Death Magnetic, 4/5 w Teraz Rocku, pojawił się również na portalach, magazynach i radiach zagranicznych (m.in. Prog Core – Kanada, Prog Britannia – UK, Empire Magazine – Niemcy, Tzertzelos – Ateny).

Muzyka Abstrakt to pogranicze świata prog/post rocka/metalu. Zespół zainteresuje szczególnie fanów Tool, Blindead czy Riverside.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.