Facebook Google+ Twitter

AC/DC wyda nową płytę. Zła wiadomość: Malcolm Young trafił do szpitala

Brian Johnson z AC/DC potwierdził doniesienia, że gitarzysta zespołu Malcolm Young znajduje się w szpitalu. W połowie kwietnia muzyk zawiesił swoje członkostwo w zespole.

 / Fot. Ac-dcfreak785 at the English language Wikipedia [GFDL (www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)"Tęsknimy za Malcolmem, ale to silny typ. Jest w szpitalu, ale walczy. Trzymamy kciuki, by wrócił do formy" - powiedział Bryan Johnson, cytowany przez Onet.pl.

W kwietniu zespół poinformował na Facebooku, że Malcolm robi przerwę od grania z powodu choroby. Jak zauważono w oświadczeniu, poświęcił on grupie 40 lat życia i jest jej współzałożycielem. Zespół poprosił wówczas, by uszanować prywatność gitarzysty

Wcześniej wokalista AC/DC potwierdził inną ważną informację. Nowa płyta grupy będzie nosić tytuł "Man Down". W sesji nagraniowej wziął udział zamiast Malcolma jego bratanek Stevie Young.

Malcolm Young założył AC/DC w 1973 r. wraz ze swoim bratem Angusem. Legendarny zespół sprzedał 200 mln płyt, a wydawnictwo "Back in Black", powstałe po śmierci Bono Scotta było jednym z najlepiej sprzedających się krążków wszech czasów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.