Facebook Google+ Twitter

Ach, te Baby! Ladies on tracktors!

Współautorzy: Barbara Podgórska

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety w Dniu Kobiet zaprasza do Klubokawiarni Pod Spodem w Sosnowcu na alternatywny wieczór "Kobiety na traktory!"

- Będzie to impreza odmienna niż wszystkie inne! – obiecuje Monika Sobańska.- Nie zobaczycie tu chippendalesów, nie zrobicie sobie makijażu, nie dowiecie się, jak schudnąć w 30 dni oraz jak być wiecznie piękną i młodą. Ufff... Tego wieczoru dystansujemy się od mainstreamowej papki, która serwuje nam gotowe instrukcje obsługi współczesnej kobiety.
Klub Pod Spodem i Stowarzyszenie Aktywne Kobiety przygotowały atrakcje, które zachęcają do odważnego igrania z tym, co stereotypowo „kobiece/niekobiece”. Podczas wieczoru zarówno kobiety, jak i mężczyźni przebiorą się za tak zwaną "prawdziwą kobietę", cokolwiek to może znaczyć.

- Disck Jockey Dr Love serwować będzie "babskie granie" - usłyszycie najważniejsze divy sceny muzycznej z ostatnich 60 lat - Marlenę Dietrich, Madonnę, Renatę Przemyk, Marylę Rodowicz, Elle Fitzgerald, Tori Amos, Bjork, Arete Franklin, Zapp Mamę - dodaje.

Swoje fotografie „Kobiety w Indiach” zaprezentuje Ewa Waszkiewicz. Organizatorki zapraszają również do udziału w zbiorowej ekstazie malowania i do wspólnego tworzenia wielkoformatowych obrazów zwykłych i niezwykłych kobiet. Aktywny udział w imprezie zostanie nagrodzony szczególnymi prezentami – rajtkami, które w czasach PRL-u były sztandarowym prezentem dla Pań.

Impreza zaczyna się o 19 w Klubokawiarni Pod Spodem, przy ulicy Mościckiego 14 (od podwórka). Wstęp wolny. Więcej: www.aktywnekobiety.org.pl

tel. 0048 602 31 44 31


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No proszę ... jakie to mamy stowarzyszenia kobiece !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa jestem tej imprezy :)) Będzie sprawozdanie? 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę w Bytomiu Liga Kobiet Nieobojętnych a za miedzą Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, co na to panowie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.