Facebook Google+ Twitter

Ach, te skojarzenia!

Śniło mi się ubiegłej nocy, że Rosjanie rezygnują z budowy Nord Streamu.

Nie spodziewałem się, że sny mogą być tak uciążliwe. To chyba jakaś mania prześladowcza? Śniło mi się ubiegłej nocy, że Rosjanie rezygnują z budowy Nord Streamu. Przyczyna tego posunięcia została wykryta przez Służby Wywiadowcze Rosji. Miały się one niby dowiedzieć o najtajniejszych zamiarach Republiki Federalnej Niemiec po wybudowaniu gazociągu.

Aż boję się o tym pisać. Bo to wszystko jest zapewne skutkiem mojej chorej wyobraźni, która nawet w czasie mojego snu się nie relaksuje, tylko wytwarza niesamowite produkty. Te służby dowiedziały się, że Niemcy namówiły Rosję do budowy Gazociągu Północnego dlatego, aby zadać cios rosyjskiej gospodarce, polegający na naciągnięciu Rosji na olbrzymie koszty budowy, które się nigdy nie zwrócą, bo Niemcom rosyjski gaz nie będzie odpowiadał jakościowo i nie zechcą go odbierać. Co za brednie! Ale mnie się to zaraz skojarzyło z tym przesławnym Paktem Ribbentrop-Mołotow. Wtedy Niemcy też z Ruskimi mieli trzymać sztamę. To już drugie takie skojarzenie w stosunkowo krótkiej przestrzeni czasowej (http://www.wiadomosci24.pl).

Dzielę się z Wami Obywatelskimi Dziennikarzami w oczekiwaniu na radę. Może ktoś mi doradzi, jak się pozbyć takich okropności. Bądź co bądź, jest to dla mnie uciążliwością. Opisane powyżej marzenie senne jest niewielkim odpryskiem wszystkiego co mi się śni. Poza wczoraj śnił mi się wielki "łazik" sterowany elektronicznie z centrum dowodzenia, który służył do rozbrajania min leżących na dnie Bałtyku i który w pewnym momencie został wyrzucony wraz z ogromną fontanną wody w powietrze. Olbrzymi grzmot, jaki wtedy powstał spowodował moje gwałtowne przebudzenie. Do rana już nie mogłem zasnąć. Teraz już chyba uwierzyliście w dokuczliwość prześladujących mnie okropności. Jeśli więc macie dla mnie odrobinę współczucia, nie zwlekajcie z poradą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.03.2010 17:36

Tadziu, przestań tak bardzo angażować się w sprawy Polski, sam nic nie zwojujesz a chętnych do poprawienia sytuacji i kierowania się dobrem kraju coraz mniej. Proszę przestań się umartwiać, to niczego nie zmieni, nie bez powodu napisałem powyższy komentarz o koniaczku i nie tylko:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.03.2010 21:32

Tadeusz, dla spokojności i kurażu przed snem, lampkę koniaczku wysącz sobie:) Jak okaże się, że po tym sny będą jeszcze bardziej bardziej kolorowe, daj znać a ducha puszczy zapodamy - link Po nim daję Ci gwarancję, sny spokojne bywają a co do reszty - świat jest piękny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za obecność! Panie Adamie! Niech Pan sobie załatwi dopisek "z osobą towarzyszącą". Ażeby usankcjonować obecność małżonki. Przesympatyczny widok tworzycie, aż miło popatrzeć.
Wracając do tematu. Najgorsze w moich snach jest ich realność. Ale Rosjan, podobnie jak Polaków doświadczenie, nawet bolesne niczego nie jest w stanie nauczyć. Widać coś prawdy w legendzie o trzech braciach - jest, skoro mają podobne cechy charakteru.
Z zaproszenia Piotrka skorzystam, tyle że chciałbym za jednym zamachem spotkać się z Ryszardem, też Nowogardczykiem. Jak wszystko dogramy, to się spotkamy. Pozdrawiam Serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To tak, poza tematem artykułu! A temat niebanalny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszędzie są piekne miejsca. W Rudzie Śląksiej też. Dobrze, że je odkrywamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyczyna jest bardzo prosta. Daj sobie spokój z myśleniem. Koń ma duży łeb, niech za nas myśli. Siadaj na rower i przyjedź do mnie na Ogrodową. Napijemy się wina przedniej jakości, ale po Świętach Wielkanocnych. W święta i w czasie postu nie piję. Ja osobiście na rowerze zwiedziłem okolice Szczecina w obrębie Warszewo, Pilichowo, Nowe Warpno, Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Osowo, Stobno, Mierzyn, Załom, Kliniska, Pucice. Tyle lat żyję a nigdy nie przypuszczałem że w okolicach szczecina jest tyle ciekawych i pięknych miejsc?! Tylko żeby cokolwiek zobaczyć, trzeba jechać rowerem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.