Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23976 miejsce

Acid Drinkers prezentuje pierwszy singiel z płyty 25 Cents For a Riff

Zespół Acid Drinkers zaprezentował pierwszy singiel z nowej płyty "25 Cents For a Riff", która ukaże się 6 października. Utwór nosi tytuł "Don’t Drink Evil Things".

 / Fot. Kobaru/acid-drinkers.com"Pisanie o muzyce jest, jak tańczenie o architekturze, więc już dziś prezentujemy Wam pierwszy singiel z nadchodzącej płyty „25 Cents For a Riff” o tytule „Don’t Drink Evil Things" - piszą na swojej stronie internetowej muzycy zespołu Acid Drinkers.

Płyta "25 Cents For a Riff" zostanie wydana w 25. roku działalności zespołu. Na rynek trafi 6 października. Zespół przekonuje, że będzie ona "ukłonem w stronę klasyki". Jednym z jego elementów jest okładka, którą stworzył Jerzy Kurczak, autor szaty graficznej dwóch pierwszych wydawnictw Acid Drinkers: "Are You a Rebel?" i "Dirty Money, Dirty Tricks".

"Przez ćwierć wieku przyzwyczailiśmy Was do podążania we wszystkich kierunkach w szerokim obszarze muzyki metalowej, a każda płyta różniła się od poprzedniej. Jak brzmi klasyka według Acid Drinkers Anno Domini 2014? Dowiecie się już wkrótce!" - piszą Acidzi.

Zespół Acid Drinkers powstał w 1989 r. w Poznaniu. Obecnie tworzą go: Tomasz "Titus" Pukacki - wokalista i basista, Dariusz "Popkorn" Popowicz - gitarzysta, Maciej "Ślimak" Starosta - perkusista i Wojciech "Jankiel" Moryto – gitarzysta. Zespół nagrał 16 płyt.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.