Facebook Google+ Twitter

ACTA - dokumenty Parlamentu Europejskiego. Zobacz, kto i jak głosował

W listopadzie 2010 roku Parlament Europejski debatował nad projektami rezolucji poszczególnych partii w sprawie ACTA. Zobacz szczegóły.

Sonda

Uważasz że Parlament Europejski ratyfikuje ACTA?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

kolos
  • kolos
  • 13.02.2012 11:26

ACTA jest strategicznym elementem walki z kryzysem,który pogrąża amerykańską gospodarkę.Parlament europejski przyjął w "dobrej wierze" ,w swoim mniemaniu-taktyczną broń do walki z podróbkami,a w rzeczywistości okazało się,że ACTA jest BOMBĄ ATOMOWĄ,której fala uderzeniowa zmiecie wszystko co jest wokół jej głównego celu.
Politycy okazali się być zwykłymi nieudacznikami pozbawionymi wyobraźni i instynktu samozachowawczego.Samo procedowanie nad projektem porozumienia powinno było zaświecić w głowach polityków światełko ostrzegawcze,że coś z tym porozumieniem jest nie w porządku!W demokracji każda inicjatywa ustawodawcza w procesie swojego tworzenia jest kontrolowana i monitorowana przez ludzi mający polityczny mandat nadany przez obywateli.ACTA jest zwyczajnym bezprawiem,a jakiekolwiek referendum nada temu "porozumieniu" rangę legalnego dokumentu.Głosowanie nad bezprawiem-tego jeszcze nie mieliśmy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego głosuj za referendum tutaj: <http://jestemprzeciwacta.pl>

Komentarz został ukrytyrozwiń

A żeby było "śmieszniej",(dokończę wątek) to ustawy mają tak skonstruowane, że bez wiedzy podatnika, za to że kradną miliony, mogą sobie wzajemnie robić prezenty (dosłownie) w setkach tysięcy! Ówczesny burmistrz Nowogardu Kazimierz Zięba umorzył posłowi BONDZIE 230 tysięcy zł należnego podatku od nieruchomości! Bez podstawy prawnej by tego nie zrobił. Innym kolesiom podarował po kilkadziesiąt tysięcy. Jaką wartość musi mieć nieruchomość, żeby podatek wynosił 230.000,00 zł?! A więc siedzą przy sterze i napychają kabzę, zapominając o polskim narodzie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mając na uwadze.......", nas?! Myśl Dawida Camerona wydaje mi się godna przeanalizowania. A tylko dlatego, że rządy potajemnie negocjowały, wprowadziły sytuację patową. Może to i dobrze chciały?! Ale dlaczego mam wierzyć, skoro wiele razy już się nadziałem?! Sprawa posła BONDY uległa przedawnieniu! Miliony "złotych" wypracowanych przez polskie społeczeństwo zjadły myszy! Dosłownie MYSZY (gryzonie). Tak się tłumaczył a rząd czekał aż sprawa przedawni się, nie reagując zupełnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.