Facebook Google+ Twitter

Adam Bielan: Nie kibicuję ziobrystom, nie wiem czym różnią się od PiS

"Rozłam w PiS nie złamał mojego serca" - mówi Adam Bielan w Kontrwywiadzie RMF FM. I dodaje: "Liderzy Solidarnej Polski na razie nic nowego nie pokazali. Nie bardzo wiem, czym się różnią od już istniejącego Prawa i Sprawiedliwości".

Sonda

Adam Bielan...

 / Fot. PolskapresseAdam Bielan w rozmowie na antenie radia RMF FM mówił o swych sympatiach prawicowych. W jego ocenie Solidarna Polska na razie nie ma określonego programu, trudno więc ją porównywać z PiS. "Jak na razie, sądzę, że liderzy tego ugrupowania nic nowego nie pokazali" - ocenił Bielan.

Bielan nie chciał też oceniać działań Prawa i Sprawiedliwości i -jak to określił- "bomotów części polityków PiS", którzy chętnie mówią o IV Rzeszy, Polakach niczym Indianach w rezerwatach i o zaprzaństwie. Marsz Niepodległości, zorganizowany przez PiS w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego uznał za dobry pomysł, zwłaszcza w sytuacji, gdy coraz więcej Polaków daty 13 grudnia nie kojarzy z żadnym wydarzeniem. Odmówił jednak oceny polityki wizerunkowej PiS. "Nie jestem rzecznikiem tego ugrupowania już, więc proszę mnie zwolnić z tego obowiązku" - tłumaczył europoseł.

Adam Bielan przyznał też, że od dawna nie rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim, ale stara się pamiętać, że Jarosław Kaczyński wywarł wielki wpływ na polską prawicę i jego życie osobiste.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

edwin
  • edwin
  • 16.12.2011 19:53

Adam Bielan to tułający się obecnie pisowski debil. Albo delikatniej - poseł szczególnej troski, jakich w PIS-ie jest wielu, nie przymierzając, np Karol Karski. Karolek rozsławił się rozwaleniem po pijaku wózka golfowego- chyba na Cyprze, czym "promował" Polskę. Karol ma wstrętne ryło, taka typowa moczymorda. Wyraz twarzy identyczny jak u Kamińskiego i Bielana. To jest nieuleczalne. Widać więc jak wpływa przynależność do PIS-u. O degradacji mózgów nie wspominam, ponieważ szkody wyrządzone mózgom są niewielkie bo móżdżki są w stadium zaniku. Atrofia jest nieodwracalna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 16.12.2011 16:45

bielan wyjatkowo ma prawde.nie odroznisz pis od sp. jest w sp a jak by go nie bylo jest w pis a jak bygo nie bylo.jeden na drugiego wie tyle ze sa skazani na siebie .reka reke myje

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub Wolski
  • Jakub Wolski
  • 16.12.2011 16:23

Panie Adamie ----- no to ryps do Platformy hi hi hi hi......

Komentarz został ukrytyrozwiń
LUDUŚnowy
  • LUDUŚnowy
  • 16.12.2011 11:26

Szanowny Panie Bielan:lepiej póżno niż wcale!Partie te różnią się nazwiskami jej celebrytów i nic poza tym!Przywodcow tych partii cechuje niski poziom intelektualny i brak poczucia , ze jest sie POLAKIEM!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Igor Werbiński
  • Igor Werbiński
  • 16.12.2011 10:04

Rzecz charakterystyczna,że trzej rozłamowcy są europosłami co budzi podejrzenia o korupcję polityczną a pozostali owczym pędem dołączyli do przewodników.Dzielenie sprzyja utrzymaniu władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.