Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2626 miejsce

Adam Czeczetkowicz - prawa ręka Krzysztofa Kononowicza

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-11-14 11:09

Krzysztof Kononowicz obecnie najbardziej znany "polityk" w kraju nie byłby dziś tak rozpoznawalny, gdyby nie Adam Czeczetkowicz. Ten człowiek pierwszy umieścił jego spot wyborczy w internecie. I sam nie spodziewał się, że będzie to strzał w dziesiątkę!

Adam Czeczetkowicz, 30 letni, białostocki działacz polityczny próbował już swoich sił jako polityk. W 2005 roku kandydował do Sejmu z ramienia Polskiej Partii Narodowej, która zasłynęła z antysemickich poglądów jej przewodniczącego Leszka Bubla. Rok później założył komitet wyborczy – Podlasie XXI Wieku, z którego kandydował do Rady Miasta w Białymstoku. Ostastniego dnia rejestracji z ramienia komitetu został zgłoszony rownież kandydat na prezydenta – Krzysztof Kononowicz. – Spodobała nam się jego osobowość – wyjaśnia w rozmowie z gazetą internetową Wiadomości24.pl Adam Czeczetkowicz i dodaje – poza tym, inni potencjalni kandydaci nie dali nam jasnej odpowiedzi, czy chcą kandydować, czy nie.

Jak Krzysztof Kononowicz został idolem internautów

Niedługo po zgłoszeniu, mieszkańcy Białegostoku mieli okazję dowiedzieć się kim jest Kononowicz. W Kurierze Porannym, ukazał się wywiad z kandydatem, w którym przedstawiał swój "rewelacyjny" program wyborczy. Następnie powstał słynny film – prezentacja kandydata, który Czeczetkowicz zamieścił w internecie. To był strzał w dziesiątkę. W ciągu kilku dni spot wyborczy zrobił furorę w internecie. Dzięki niemu o Kononowiczu usłyszała cała Polska. Telewizyjne serwisy informacyjne opisywały kandydata, jako bohatera tegorocznych wyborów, a na internetowych serwisach aukcyjnych pojawiły się gadżety z podobizną kandydata. – Nadal nie mogę ogarnąć tego, co teraz dzieje się wokół Kononowicza, telefony urywają się, jesteśmy zapraszani na wywiady – mówi rzecznik.

Kto stoi za bezrobotnym kandydatem z Białegostoku?

Dziennikarze szybko zaczęli dochodzić, kto "stoi" za Kononowiczem. Okazuje się, że lider budzącego zaufanie komitetu wyborczego Podlasie XXI Wieku jest skrajnym narodowcem. Na jego stronie internetowej czytamy "Tylko więzy krwi mogą nas wyzwolić i uczynić silnymi. Dbajmy o dobre, sąsiedzkie stosunki z wszystkimi narodami świata, lecz w pierwszej kolejności z narodami Słowiańskimi, które mają w sobie tą samą krew najczystszej rasy z białych narodów, rasy Słowiańskiej (...) Obcym manipulacjom, chcącym skłócić Słowian powiedzmy nie!!!". Poza tym Adam Czeczetkowicz ma zarzuty prokuratorskie za propagowanie nienawiści na tle rasowym.
W wywiadzie udzielonym dla Rzeczpospolitej nie ukrywa swoich poglądów – idziemy jak falanga. Jak walec. Policja i ABW, jak pies, nas ścigają. To wszystko trzeba rozwalić. Z kolei w rozmowie z gazetą internetową Wiadomości24.pl wyznaje, że jego ambicją polityczną jest przejęcie władzy – albo my rządzimy, albo rządzą nami – przyznaje w wywiadzie.

Dzięki współpracy z Kononowiczem, Czeczetkowicz bardzo wiele zyskał. Został rzecznikiem prasowym Kononowicza a zainteresowanie jego osobą wzrosło. Jak sam przyznaje będzie nadal płynął na tej fali, ale nie wie na jaki brzeg do wyrzuci. Póki co dobra passa nadal trwa.

źródło: własne oraz www.adamczeczetkowicz.republika.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

anna kowalska
  • anna kowalska
  • 12.08.2011 10:57

Czeczetkowicz to prymityw żerujący na czyimś nieszczęściu - bo Kononowicz zdecydowanie jest nieszczęśliwym, upośledzonym facetem. Adaś to człowiek-porażka - nic mu w życiu nie wyszło, rozdawanie antysemickich ulotek na ulicach Białegostoku również, wziął się więc za 'politykę'. Za podżeganie Kononowicza powinien siedzieć. Polecam film na youtube,gdzie pokazuje życie u Kononowicza w domu, wraz z podkręcaniem jego mamy - 80-letniej staruszki, do śpiewania, pokazywanie jej sedesu w domu, takie tam różne. Adaś ma nie lada zabawę, przy czym rodzina Kononowiczów myśli, że to w dobrej wierze.
Powinno to być surowo ukarane. Czymś bardziej dosadnym niż fakt, że Czeczetkowicz przemyka po ulicach, starając się być niezauważony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

FASZYSTOWSKIE ŚCIERWO

Komentarz został ukrytyrozwiń

NAJLEPSZE JEST TO, ŻE CZECZETKOWICZ JEST TAK NAPRAWDę łYSY !!! DOOKOŁA GŁOWY MA JESZCZE JAKIES RZADKIE KUDŁY, ALE NA CZUBKU JEST TOTALNIE ŁYSY ! JAK KOLANO !!!! NOSI TZW. TUPECIK ! POLECAM WSZYSTKIM ZERWANIE MU PERUKI I PRZEKONANIE SIE ZE NAPRAWDE JEST ŁYSY !!! DOBRZE BY BYŁO PRZY TEJ AKCJI MIEC APARAT I UWIECZNIC TO NA ZDJECIU, ALBO NAGRAC NA VIDEO I FILMIK ZAMIESCIC W INTERNECIE, ŻEBY WSZYSCY ZOBACZYLI JAK BEZ PERUKI WYGLĄDA CZECZETKOWICZ. 100 % UBAWU GWARANTOWANE !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie Czeczetkowicz to chory kretyn, który manipuluje ułomnym człowiekiem. Znam go osobiscie. Ma nierówno pod sufitem - kiedys twierdził że nalezy likwidowac dzieci uposledzone i osoby ułomne bo "społeczeństwo musi być zdrowe", a teraz posługując sie Kononowiczem chce wypłynąc na szerokie wody i zdobyć sławę. Wszystkich ostrzegam przed tym psychopatą !!! On powinien od dawna siedzieć w zakładzie zamkniętym !!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.11.2006 00:59

Będzie jeszcze o nim mowa... kwestia czasu a wypłyną "ciekawe" kwiatki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyż za dużo nie mówimy o obywatelu Kononowiczu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.