Facebook Google+ Twitter

Adam Hofman broni Aleksandra Kwaśniewskiego w sprawie więzień CIA w Polsce

Adam Hofman w "7. dniu tygodnia" stanął w obronie Aleksandra Kwaśniewskiego. W ocenie polityka PiS, ataki na Kwaśniewskiego i SLD za zgodę na więzienia CIA w Polsce, szkodzą Polsce.

Hofman w szczególności krytykuje w tej sprawie Janusza Palikota. Zgadza się z Leszkiem Millerem, iż Palikot swoim działaniem osłabia bezpieczeństwo Polski.

Hofman powiedział, że Michnik z Palikotem postanowili wykończyć SLD: "Robią to
kosztem bezpieczeństwa państwa polskiego. Trzeba bronić Aleksandra Kwaśniewskiego przed tymi atakami" - stwierdził w politykRadiu Zet.

Według Janusza Palikota, PiS również zamieszany jest w tę sprawę: "Na złodzieju czapka gore"- skomentował wypowiedź Adama Hofmana.

Niedawno Aleksander Kwaśniewski w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej", przyznał, że od dawna wiedział o istnieniu więzień CIA w Polsce. Jednak wcześniej wielokrotnie pytany o nie, mówił że nie ma w tej sprawie wiedzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Zachodzę w głowę, jak można nawoływać do bojkotu Euro w obronie Julii Tymoszenko i jednocześnie usprawiedliwiać przyzwolenie przez polski rząd na tworzenie więzień, w których miało dochodzić do pogwałcenia praw więźniów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tymoszenko bronią, bo Janukowycz złamał podstawową zasadę krajów "demokratycznych". Ta zasada mówi, że byłych rządzących się nie ściga tylko daje spokojnie żyć z nakradzionej gotówki.
Z punktu widzenia owego towarzystwa wzajemnej adoracji uważającego się za "elitę" społeczeństwa wyeliminowanie takiego postępowania jest baaardzo istotne, bo może zachęcać inne kraje do pociągania nieudolnych polityków do odpowiedzialności karnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 13.05.2012 20:51

Pan Hofman już takie figury akrobatyczne wykonuje ,że wkrótce przy następnym szpagacie pęknie w kroku.
Ten polityk potrafi wytłumaczyć wszystko może kiedyś za komuny tacy ludzie byli potrzebni bo w tamtych czasach potrzebni byli ludzie którzy potrafili kłamać a w tym pan Hofman jest profesorem ale w tych czasach są potrzebni politycy którzy potrafią mówić prawdę i potrafią przekonać ludzi do tych prawd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot dobrze trafił. Brawo!

Kiedy polityk broni polityka, który nigdy nie był z jego bajki?
Wtedy, gdy chodzi o tzw. pryncypia i sam może znaleźć się w podobnej sytuacji, albo już ma brud za paznokciami... Popatrzmy jak "Europejczycy dzielnie" bronią Julię Tymoszenko. Przecież tu wcale nie chodzi o nieludzkie traktowanie damy w więzieniu... Gdyby takie kryterium przyjąć do wstawiania się za poturbowanymi w więzieniach, to jutro na bank mamy większość więźniów granatowych i opuchniętych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS broni SLD?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 13.05.2012 15:56

Kwaśniewski i Miller ci goście powinni pójść siedzieć ,to oni wtedy rządzili!

To oni wyrazili zgodę na przetrzymywanie więżniów ,i do dziś kłamią. Co na to prokuratura??

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 13.05.2012 15:21

Panie Hofman , to z pana strony HIPOKRYZJA . Czy czasami za waszych rządów jeszcze więzienia były ? Sojusznik SLD , TA SPRAWA POWINNA BYĆ POZA bieżącą polityką .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.