Facebook Google+ Twitter

Adam Hofman: Nie będziemy mieć problemów w tych wyborach

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości dość bezpardonowo zaakcentował udział partii Jarosława Kaczyńskiego w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W telewizyjnej wypowiedzi ocenił szanse PO charakteryzując pokrótce Kamińskiego i Protasiewicza.

Wyładowania neuronalne w sferze polityki znamionuje specyficzne zabarwienie emocjonalne wypowiedzi, co sygnalizuje, iż Adam Hofman, Prawo i Sprawiedliwość, Sejm RP; 07.11.2012; wikipedia; licencja: CC3.0 / Fot. Patryk Matyjaszczykcoraz bliżej wyborów do Parlamentu Europejskiego. Kilka zdań Adama Hofmana dla TVP INFO znamionuje pewność siebie większa niż zazwyczaj. Wypowiedź przytoczyła większość ogólnopolskich mediów nie starając się nawet o komentarz. Autor nie sprawia wrażenia człowieka, który w danej kwestii ma zamiar polemizować czy pójść na jakiekolwiek ustępstwa.

Stanowisko rzecznika partii zawsze odbiera się jako reprezentatywne dla całości danej opcji politycznej. Rzeczona wypowiedź Adama Hofmana dotyczy udziału PiS w wyborach do PE. Szanse partii Jarosława Kaczyńskiego zostały ocenione poprzez druzgocące podsumowanie wizerunku Platformy Obywatelskiej, czyli najpoważniejszego przeciwnika na arenie politycznej. Rzecznik PiS zarysował kilka przednich postaci PO wytykając wpadki i poważniejsze uchybienia z ostatnich dni. Napomknął przy tym o Michale Kamińskim, który został w czwartek wybrany przez zarząd Platformy Obywatelskiej na "jedynkę" listy lubelskiej; polityk w przeszłości był związany z ZChN, AWS i PiS. Adam Hofman powiedział dla TVP INFO: "Listy Platformy po tym, jak Protasiewicz wystrzelił się w kosmos we Frankfurcie, poseł Lisek – numer dwa PO – ma wyrok, to są listy, które przedstawiają obraz nędzy i rozpaczy. A obraz nędzy i rozpaczy ma twarz Michała Kamińskiego. Jak patrzę na wszystkie listy PO, które są złożone z celebrytów lub odpadów z PiS to sobie myślę, że nie będziemy mieć problemów w tych wyborach."

Adama Hofman zapewnia, że kandydat PiS na Lubelszczyźnie wyraźnie odstaje w całości od Michała Kamińskiego: "To będzie jak porównanie wyższej uczelni z kursami wieczorowymi w Moskwie" - cyt. za "Kurierem Lubelskim".źródła: TVP INFO
Kurier Lubelski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tusk może mieć poważne obawy co do ciągłości swojej władzy skora sięga po takiego "śliskiego" człowieka jakim jest Kamiński. Ostanie wydarzenia związane z Ukrainą i Rosją wytrąciły Tuskowi oręż, którym posługiwał się w dotychczasowej nieczystej walce politycznej z PIS-em.
Obecnie nie może już zarzucić Jarosławowi Kaczyńskiemu rusofobi, gdyż okazało się, że zagrożenie ze strony wschodniego sąsiada Polski jest realne. Sprawdziło się to o czym przestrzegał Sp. Lech Kaczyński. Podobnie ma się rzecz do innych państw szczególnie Niemiec, gdy Jarosław Kaczyński mówił o kondominium Rosyjsko - Niemieckim wówczas Tusk straszył Polaków, że Jarosław Kaczyński dąży do pogorszeniu stosunków z Niemcami.
Dla mnie jest oczywiste, że Tusk prowadzi nieczystą grę wystawiając Kamińskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Swoją drogą, Kamiński na listach PO musiał wstrząsnąć PiS -em że taka mocna reakcja .
Chamstwo i cynizm Hofmana jest oznaką bezradności .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będziemy mieć problemów w tych wyborach , czyżby panie rzeczniku ? PiS wystawia ostatnie rezerwy z najbliższego otoczenia prezesa czyli panów Lipińskiego i Jasińskiego .
W szeregach PiS -u dominują eurosceptycy więc po co oni tam ? W koalicji z UK nic dobrego w minionej kadencji nie zrobili
Pani Fotyga może błysnąć na salonach Brukseli ? Może zatańczy , pokazała swój folklorystyczny talent .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.