Facebook Google+ Twitter

Adam Hofman pijany w Elblągu. Rzecznik PiS zataczał się po ulicy [FILM]

Super Express opublikował nagranie wideo, na którym widać zataczającego się rzecznika PiS Adama Hofmana. Czy polityk partii Jarosława Kaczyńskiego był pijany?

Sonda

Czy politycy mają prawo się upijać?

Adam Hofman / Fot. Wojciech Barczyński/PolskapresseNa nagraniu opublikowanym na stronie se24.se.pl, widać rzecznika Prawa i Sprawiedliwości Adama Hofmana, który przechadza się ulicami Elbląga ze znajomym. Można m.in. zobaczyć jak polityk partii Jarosława Kaczyńskiego zatacza się i szeroko uśmiechnięty zagaduje do napotkanej dziewczyny.

Zobacz też: Pijany Adam Hofman grasuje po ulicach Elbląga

Co ciekawe, to nie pierwsza taka wpadka Adama Hofmana. Jeszcze w 2012 roku, po meczu Polska - Rosja na Euro 2012, "zmęczonego" rzecznika PiS przyłapano na Nowym Świecie w Warszawie. Oto jego zawiła wypowiedź:

Czytaj też: Adam Hofman zatacza się na ulicach Elbląga. Rzecznik PiS był pijany?

Czy Adam Hofman rzeczywiście był pijany? Czy rzecznikowi PiS wypada tak zachowywać się w miejscu publicznym? Czekam na Wasze komentarze!

Obejrzyj film z Adamem Hofmanem w Elblągu na stronie Super Expressu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Przecież nie był w sejmie,a że wypił ze znajomymi,to przestępstwo??...(Zaznaczam że nie jestem za PIS ani za żadną inną partią)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poza tym Panie Ireneuszu, gdyby doczytał Pan artykuł do końca przed publikacją krytycznego komentarza, zauważyłby Pan, że zapraszam czytelników do dyskusji. Nie skrytykowałem postępowania Adama Hofmana, lecz sprowokowałem wymianę zdań, w której Pan również wziął udział.

No ale rozumiem, że stosuje się Pan do zasady, o której Pan wspomniał ("My się jednak lubujemy, wręcz kochamy dowalenie komuś. Wyśmianie i poniżenie") i dlatego mi się dostało :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

E tam uwzięliście się na gościa i tyle jest wolnym człowiekiem i może robić co chce a co to z innych partii nie piją abstynenci są sami

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Ireneuszu, w 45. sekundzie filmu wyraźnie widać zataczającego się Adama Hofmana. Proszę następnym razem uważniej obejrzeć nagranie, przed opublikowaniem krytycznego komentarza :).

Jeśli nie interesuje Pana temat, to proszę nie zaglądać do artykułu. Teraz mogę tylko podziękować, że dołączył Pan do szerokiego grona ponad 3,5 tys. czytelników tekstu :).

Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mamy być tolerancyjni wobec niegodnego zachowania rzecznika ?
To jest wydarzenie .
Gdyby to był rzecznik innej partii wyleciałby ze stanowiska .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pełna farsa, głupota i można jeszcze w ten sposób napisać. Nie, nie ze strony posła Hofmana. Ani mój ulubieniec, znajomy. Obcy mi prezentacją poglądów i bezkompromisowością. Pełna żenada z trzech powodów
1. Redakcja zaakceptowała to w Wydarzeniach
2. Autor napisał, hm... Tylko jak się to ma do tytułu...Rzecznik PiS zataczał się po ulicy [FILM]... Proszę dowód. Na filmie widzę rozmowę, bez zataczania się po ulicy. Sądzę, z całkiem rzeczowych odpowiedzi ( na taki stan po użyciu...), że nie zataczał się idąc ulicami miasta. Jeżeli nie mam racji proszę o dowód a nie domniemanie.
3. Co bardziej zapalczywi już przywołują chorobę filipińską itp., itd. Typowe narodowe piekło.
Rzuć we mnie kamieniem, jeżeli jesteś bez winy i nie piłeś(-aś) na rodzinnej imprezie wina, piwa, nawet wódki. Problemem nie jest wypicie. Problemem jest alkoholizm. My się jednak lubujemy, wręcz kochamy dowalenie komuś. Wyśmianie i poniżenie.
Tutaj albo jedynką, łapką w dół przy braku odwagi. W kraju przy byle jakiej okazji - aby dowalić, sponiewierać. Kompleks niższości, braku osiągnięć, sukcesów i samorealizacji.
Ma rację Marek Chorążewicz... chyba nas pogięło... Mnie też, że tracę czas na tak głupi i beznadziejny artykuł. Ale dlaczego Redakcja podpisuje się pod takim badziewiem okraszonym sondą. Czemu i komu ma ona służyć. Uśmiech z powodu 3000 wejść jest dla mnie uśmiechem szatana źle życzącemu W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale dajcie spokój, szanowni państwo, to są przecież prości ludzie. Wieś z Wiejskiej rządzi się swoimi prawami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli o mnie chodzi, to jestem absolutnym przeciwnikiem napojów wyskokowych. Z tego powodu w wojsku u dowództwa miałem zawsze "przechlapane"...

Natomiast zgadzam się całkowicie, że ludzie - "wybrańcy narodu" powinni dawać osobisty przykład nie tylko w kwestii pijaństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

/pijany poseł RP to nie pijany sąsiad./

Fakt, z pijanym posłem można nie mieć do czynienia, a z pijanym sąsiadem czasem jednak trzeba...

No ale to jeszcze rzecznik partii politycznej...
Czy rzecznik skomentował już zachowanie się rzecznika ?


Panie Marku, nikt go do polityki nie pchał na siłę.
Jak już wlazł w to zyskowne szambo i się wdzięczy do kamer, to ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Jak widać na załączonym obrazku, nawet "ugrzecznieni chłopcy" nie zawsze są tacy grzeczni. Co niektórym może nawet odpowiadać. W końcu "swój chłop". Swój nie dlatego, że określonej politycznie proweniencji, ale dlatego, że pije :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elu, właśnie dlatego tak napisałem...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.