Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3940 miejsce

Adam Hofman: Polacy będą jak Indianie w rezerwatach

"Trochę przejaskrawiam, ale Polacy będą jak Indianie - to nie jest wymarzona Polska dla mojego syna" - powiedział w RMF FM Adam Hofman z PiS.

Sonda

Czy czujesz się już Indianinem?

"A może będą mieszkać w getcie, albo w Generalnej Guberni?" - zapytał ironicznie, prowadzący rozmowę w RMF FM, Konrad Piasecki. "Widzę, że z rana nie ma pan humoru" - odpowiedział mu rzecznik PiS, po czym wycofał się ze swojej wypowiedzi.

Nie milkną echa po "słynnej" wypowiedzi Radosława Sikorskiego w Berlinie. Wczoraj Zbigniew Girzyński nazwał Sikorskiego "niemieckim ministrem". Dzisiaj w tym tonie wypowiedział się Adam Hofman i porównał Polaków do Indian mieszkających w rezerwacie.

Zdaniem PiS, pomysły Sikorskiego są bardzo niebezpieczne i mogą doprowadzić do utraty suwerenności przez Polskę. Dlatego partia Hofmana będzie organizowała pochody, żeby obudzić naród i uświadomić o powadze sytuacji.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (74):

Sortuj komentarze:

czytacz
  • czytacz
  • 07.12.2011 22:41

Ja pierniczę, art oceniany na 1,7. Głupawy i bez wartości. Z pyskówka w tle, jest promowany na w24. Makabra.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 07.12.2011 18:34

zycie w swiecie urojonym marzeń to moga być pierwsze oznaki schizofrenmii to ciężka choroba trudno wyleczalna i z nawrotami współczuje chorym

Komentarz został ukrytyrozwiń
PiSmak
  • PiSmak
  • 07.12.2011 16:25

czyt @ a ciebie już kiedyś pogonili a W 24 , wróciłeś ? i piszesz modlitwy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
  • czyt
  • 06.12.2011 21:55

Z cyklu "Mam marzenia"- marzy mi się powrót do dawnego poziomu W24, do dyskusji bez takich e, szychlińskich, bomby, puchacza, tomka, helo, całego tego piwnicznego towarzystwa, do rzetelnych dziennikarskich informacji i dobrych artykułów.
@ krissakus- ty swoją głupotą pobiłeś wszystkich w/w. Marność nad marnościami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 06.12.2011 18:36

czy zwolennicy PO wiedza co to jest metafora, przenosnia ,dygresja??Cuda Tuska tez braliscie tak doslownie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 06.12.2011 17:11

POwcy wypisują bzdury -a sypmpatycy PiS wyklikali tych POwskich ciuli na Amen.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 06.12.2011 16:33

naczelny szaman rezerwatu PIS hofman chce stworzyć w europa z polski wioska indiańska jak w 19 wieku w ameryce ale to było pisowcy moi mili 100 lat temu

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 06.12.2011 16:26

Z cyklu " mam marzenia " Marzę aby PiS -owi wybudowano rezerwat w okolicach Torunia. Wielki Wódz zbierze swoich wojowników , postawi osiedle tipi i Toy- Toy. Szaman Rydzyk w pobliżu - będą żyli długo i szczęśliwie

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 06.12.2011 12:00

Do rezerwatu to wysłać pisiorów a Adaś Wazelinka będzie szamanem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
he he he
  • he he he
  • 06.12.2011 09:43

ale tu menażeria z samego ranka a szczegolnie ci z UB,SB,SLD,PO i chołota PALIKOTA
SAMI SZUBARWCY jeszcze śmia pouczac innych-na pohybel