Facebook Google+ Twitter

Adam Hofman: rząd zaczyna się sypać

Adam Hofman był gościem "Kontrwywiadu" RMF FM. Stwierdził m.in., że rząd zaczyna się sypać, a PiS w przyszłym tygodniu przedstawi ofertę dla wyborców, którzy opuszczają PO. Zdaniem Hofmana polityka to nie kebab, a premier jest "zafiksowany na swoim - 67,67".

 / Fot. kolanin/wikimedia/CC-BY-SAAdam Hofman stwierdził, że nieprawdą jest jakoby Jarosław Kaczyński się chował. Prezes pracuje obecnie nad podsumowaniem działań rządu, ale nie za ostatnie 100 dni, lecz za cały okres trwania koalicji czyli za 1600 dni. Dlatego za cały okres, gdyż Polakom chce się wmówić, że Donald Tusk z poprzedniego okresu jest inny, niż Tusk z ostatnich 100 dni. Niebawem też PiS przedstawi alternatywę dla tego, co dzisiaj dzieje się w Polsce.

Hofman powiedział, że PiS jest partią polityczną, a nie potrawą, jak przedstawiają to niektóre media, określając PiS mianem ciepły, chłodny, zimny. "Polityka nie jest kebabem, który można podawać albo na ostro, albo delikatnie" – dodał. Pytany o ewentualność wcześniejszych wyborów stwierdził, że w polityce nie da się przewidzieć wszystkich zdarzeń, ale ewidentnie widać, że rząd się sypie. Dlatego PiS pracuje obecnie nad alternatywnymi rozwiązaniami dla działania obecnego rządu, gdyż w demokracji obywatele muszą mieć możliwość wyboru.

Adam Hofman zdementował informacje, że Antoni Macierewicz będzie wiceprzewodniczącym PiS. Jeżeli dołączy do partii, wejdzie do komitetu politycznego. Nawiązując do spotkania z premierem w sprawie reformy emerytalnej, Hofman stwierdził, iż PiS zdecydował się wystawić ekspertów oraz przedstawicieli klubu, gdyż taka według niego powinna być reguła spotkania. Natomiast premier przyszedł tylko z rzecznikiem Pawłem Grasiem i nie przedstawił żadnego uzasadnienia, tylko "był zafiksowany na swoim 67, 67", informuje rmf24.pl.

Według Hofmana, Kurski i Ziobro odgrywają obecnie rolę pupilka mainstreamowych mediów i wiele zrobią, by zaatakować PiS. Teraz dołączył do nich Donald Tusk, chwaląc Solidarną Polskę po spotkaniu w sprawie emerytur. Jeśli chodzi o przetrwanie koalicji PO-PSL, zdaniem Hofmana rząd Tuska chce dotrwać do Euro 2012, gdyż turniej przykryje wszystko. Później będą wakacje i dopiero jesienią okaże się czy koalicja przetrwa.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 24.02.2012 11:02

wywieźć Tuska na taczce do ambasady izraelskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tatar Dzisiaj 20:16
Ocena: 1 0

@Wink, a gdzie na świecie widziałeś rząd fachowców??

Nigdzie nie widziałem, ale postanowiłem ograniczyć pytanie do naszego pięknego kraju żeby osoby krytykujące aktualne władze za "nie bycie fachowcami" miały łatwiej. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
 • adam
 • 23.02.2012 23:04

UWAGA! OGLĄDANIE TVN-U POWODUJE RAKA MÓZGU. Dobra, a teraz poważnie. OGLĄDANIE TVNU POWODUJE ZMNIEJSZONĄ AKTYWNOŚCI KOMÓREK MÓZGOWYCH. Nadal niepoważnie, ale już mniej. Widzicie, do nowych sondaży dodają pytania testowe, żeby scharakteryzować jakie grupy głosują na jaką partię. I co się okazuje. A no tyle, że ludzie z wyższym wykształceniem z miast powyżej 100 tysięcy w większości głosują na PO, oraz, że wiedza polityczna tych ludzi jest najmniejsza!!!!! z pośród wszystkich grup! NAWET ANALFABETÓW!!! A tak na marginesie okazuje się, że ponad 60% ludzi z wyższym wykształceniem z dużych miast powyżej 100 tys ogląda TVN!!! Innymi słowy. UWAGA! OGLĄDANIE TVN-U ODMÓŻDŻA (przez to że słowo takie szerokie w kontekście ta wypowiedź może już być) Ludzie, jeśli oglądacie TVN i jest to wasza jedyna forma dowiadywania się tego co się dzieje w Polsce będziecie głosować na PO do końca waszego życia, choćby Polska zamieniła się w szalet. Chcecie pomóc Polsce, a przede wszystkim chcecie pomóc sobie. Wystarczy tylko jedna rzecz. Zmienić kanał. Jeśli jesteś w przedziale wiekowym 12-16 także w przytłaczającej większości oglądacie TVN. Zmieńcie kanał lub oglądajcie informacje z dwóch różnych źródeł. Namówcie rodziców. : ) Namówcie dzieci :) Powodzenia. NA narkotyki monar. NA alkohol, AA. NA TVN wasza silna wola.

Komentarz został ukrytyrozwiń
NHNN
 • NHNN
 • 23.02.2012 21:41

darijo i Miecia to tak jak bul w nadzieji.
prostactwo do n-tej potęgi.

Panie Tadeuszu, TAK TRZYMAĆ

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 23.02.2012 20:57

Panie Tadeuszu gratuluje trafnych tematów ,oby było ich jak najwięcej! Zawsze na czasie i bardzo celne!

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
 • No Nie
 • 23.02.2012 20:47

Dobrze ,że tydzień się kończy to i Kowalscy dadzą odetchnąć. Obydwoje monotematyczni!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tatar
 • Tatar
 • 23.02.2012 20:16

@Wink, a gdzie na świecie widziałeś rząd fachowców??

Komentarz został ukrytyrozwiń

A który rząd Polski był rządem fachowców? Ktoś mi wskaże taki?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Miecia
 • Miecia
 • 23.02.2012 19:34

@darijo masz rację,Hofman nie powinien robić konferencji , to ewidentna chęć bycia na fali.Nie to co konferencje naszego Premiera, najlepszego jakiego miała polska.A poniewasz Platforma wygrała 6 razy z rzędu powinno się zabronić konferencji hofmanowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
darijo
 • darijo
 • 23.02.2012 19:11

hofman co ty bredzisz a te twoje konferencje to niby co nie chęć bycia na fali

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.