Facebook Google+ Twitter

Adam Hofman wieszczy w Starachowicach: Tusk utopi Kwaśniewskiego

W piątek, 1 marca 2013 r., województwo świętokrzyskie odwiedził Adam Hofman, poseł i rzecznik klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Był gościem honorowym obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

Adam Hofman - rzecznik PiS / Fot. Bartek Syta/PolskapresseOprócz udziału w oficjalnych uroczystościach, takich jak alert patriotyczny w Skarżysku-Kamiennej, Adam Hofman spotkał się również ze swoimi zwolennikami w tym mieście i Starachowicach. Lokalny dziennik "Echo Dnia" na swojej stronie internetowej relacjonuje spotkanie w tym ostatnim mieście. Hofman wykazał się tu wielkimi talentami analitycznymi (by nie powiedzieć telepatycznymi) i przepowiedział najbliższą przyszłość polityczną, której będziemy świadkami. "Tusk i Kwaśniewski pobiją się teraz o władzę nad politycznymi koteriami w Polsce. Tusk utopi Kwaśniewskiego" - pisze Kazimierz Cuch w relacji ze spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach. "Będzie to zemsta Donalda Tuska za inicjatywę Aleksandra Kwaśniewskiego powołania formacji politycznej Europa Plus, razem z Januszem Palikotem i Markiem Siwcem". Rzecznik PiS-u zapowiedział też ujawnienie w najbliższym czasie wielkiej afery gospodarczej z udziałem byłego premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego, obecnego doradcy premiera Donalda Tuska. Ma ona, zdaniem Hofmana, wybuchnąć "na dniach". Szczegółów jednak poseł nie chciał zdradzić.

Więcej szczegółów zdradził natomiast odpowiadając na pytania uczestników spotkania, dotyczące sposobów "rozprawienia się" Donalda Tuska z Aleksandrem Kwaśniewskim. W opinii Adama Hofmana "premier zdyskredytuje Aleksandra Kwaśniewskiego w Polsce i na arenie międzynarodowej "przeciekami" lub dokumentami w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce. To ma pozbawić Aleksandra Kwaśniewskiego możliwości kandydowania do Parlamentu Europejskiego i innych struktur Unii Europejskiej" - pisze Kazimierz Cuch w "Echu Dnia". Z jego artykułu dowiadujemy się również, że przy okazji najbliższych wyborach ma zostać "zrobiony porządek" w strukturach powiatowych świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości, na wzór tego, który został zrobiony na szczeblu centralnym, gdy z PiS-em pożegnali się m.in. Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski czy Tadeusz Cymański.

Jedynym posłem Ziemi Świętokrzyskiej, który towarzyszył Adamowi Hofmanowi był Tomasz Kaczmarek, bardziej znany jako "agent Tomek". Pochwalił się on tym, że dotychczas jako parlamentarzysta złożył więcej doniesień do prokuratury niż interpelacji poselskich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Pani Marto!
Nie można tępić korupcji naginając prawo. Nie można walczyć z bezprawiem, samemu stosując takie bezprawie.
W medycynie mówi się "Przede wszystkim nie szkodzić" i to powinno dotyczyć też prawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co w naszym kraju działa jeszcze normalnie? Służba Zdrowia leży, a Arłukowicz ciągle twierdzi że winni są "ONI". Wymiar sprawiedliwości kuleje a jedynym sukcesem naszych dzielnych "sprawiedliwych" sądów są przedawnienia wielomilionowych spraw korupcyjnych. Jedynym sukcesem sądownictwa jest karanie "maluczkich" za wyimaginowane przestępstwa. Palikotowe Tuski załatwiają nam dalej "Przyjazne Państwo". Komu przyjazne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj to zmaganie się z politykami jest naprawdę straszne. Przecież oni wszyscy chodzą z "bejzbolami" i obrzynami pod kurtką...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Roman Koźmiński
Bohater to osoba odznaczająca się męstwem i ofiarnością. Pan Tomasz Kaczmarek był pracownikiem CBA, więc tropienie korupcji należało do jego zawodowych obowiązków, otrzymywał za to wynagrodzenie, a w wieku bodaj 34 lat przeszedł na emeryturę.
W porównaniu z nim bohaterem jest przeciętny Polak, który musi w czasach kryzysu utrzymać rodzinę, IMHO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno, by w artykule o wydarzeniu z udziałem polityka nie było o polityce... Pozwoli Pan jednakowoż, iż będę pisał o tym, co będę uważał za stosowne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Domyślam się, panie Andrzeju, że chodziło Panu o ROTATOR... Jak sama nazwa wskazuje chodzi w nim o rotację, czyli zmianę - dlatego raz papież, raz Hofman.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, polityka zasłania Panu cały świat i odbiera umiejętność czytania tego, co jest napisane. W przeciwieństwie do Pana polityka mnie nie podnieca i wielbię zupełnie inne osoby, zjawiska. A Panu współczuję...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomasz Kaczmarek pracując w CBA ujawnił korupcje polityków PO. To p. Sawicka najbliższa przyjaciółka p. Kopacz brała "łapówy". Gdyby nie ujawnione podsłuchy Tusk ze swoim "szemranym towarzystwem" do tej pory wyrządziłby o wiele więcej szkód Polsce.
Dzięki Panu Kaczmarkowi dowiedzieliśmy się o planach polityków PO co do gospodarki, jak nadal ją rozkradać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak się nie ma bohaterów to na bezrybiu i agent Tomek damski bohater.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Roman Koźmiński
"Tomasz Kaczmarek, wyrasta nam na bohatera naszych czasów."
I Pan to pisze tuż po obchodach Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"... Zarezerwujmy może słowo "bohater" dla godniejszych tego miana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.