Facebook Google+ Twitter

Adam Hofman znowu stracił okazję, żeby milczeć…

„Przyszła Hanna Gronkiewicz-Waltz i mamy pośmiewisko na całą Europę” - to słowa wypowiedziane przez rzecznika PiS-u Adama Hofmana w radiu RMF FM.

Hofman ostro zaatakował panią prezydent Warszawy stwierdzając, iż nie dorosła ona do mitu Warszawy i nie spełnia marzeń wielu pokoleń warszawiaków o wielkości stolicy.
Z wywiadem, którego udzielił Adam Hofman możecie się Państwo zapoznać, korzystając z poniższego linku:
http://www.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14659348,Hofman__Przyszla_Hanna_Gronkiewicz_Waltz_i_mamy_posmiewisko.html?lokale=wroclaw#BoxWiadTxt
Czy to przykład ironii rzecznika PiS-u czy niesamowity paradoks? Czy Adam Hofman zostanie ekspertem PiS-u do spraw pośmiewisk? Jeśli tak to z pewnością nie brakuje mu odpowiednich kompetencji. Nikt przecież nie mógłby odmówić mu wielkiego... doświadczenia w tej dziedzinie!

***


Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.