Facebook Google+ Twitter

Adam Johnson powinien grać tak dobrze jak David Silva-Mancini

Oczekuje znacznie więcej od Adama, ponieważ wiem na co go stać - tłumaczy dla TeamTalk Mancini nieobecność angielskiego skrzydłowego w pierwszym składzie Manchesteru City.

Adam Johnson jest niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Od początku sezonu były piłkarz Midllesborough pełni rolę tylko rezerwowego, rzadko występując od pierwszych minut. Ostatnio Mancini jednak zmienił zdanie i dał szansę Anglikowi, a ten go nie zawiódł; najpierw zagrał fantastyczne zawody przeciwko Wolverhampton (strzelił pierwszą bramkę dla City, w momencie, kiedy jego drużyna przegrywała), a w ostatnią sobotę postawił "kropkę nad i", strzelając bramkę na 3:1 przeciwko tej samej drużynie.

Czy to zmieni sytuację Johnsona w klubie? Roberto Mancini wbrew temu co się mówi, ma olbrzymią wiarę w talent Adama; zależy mu jedynie na tym, aby piłkarz w pełni pokazał swój talent:" Jestem zadowolony, że on nie jest szczęśliwy z obecnej sytuacji. Kocham Adama jak ojciec syna; a dobry ojciec dla dobra dziecka powinien być czasami twardy. Gdyby był przeciętnym piłkarzem, to bym w ogóle nie tracił na niego czasu, ale on jest wyjątkowy i jeżeli będzie z większym zaangażowaniem pracował na treningach, to będzie jednym z najlepszych skrzydłowych w Europie. Uwierzcie mi! Nie mam powodu, aby was oszukiwać: Johnson jest naszym, jedynym skrzydłowym w drużynie. Wszystkim nam zależy, aby był w dobrej formie, bo wtedy skorzysta na tym cały zespół" - tłumaczy Mancini. Trener Manchesteru ma olbrzymie oczekiwania od Johnsona - chce, aby grał tak dobrze i równo jak sam David Silva.

Jak widać, Włoch uważa Johnsona za ogromny talent. Ciekawe tylko, czy jakikolwiek piłkarz dzisiaj, grający w Premier League, jest w stanie spełnić jego wymagania?Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.