Facebook Google+ Twitter

Adam Małysz wraca do skoków narciarskich

Do skoków narciarskich powraca Adam Małysz. Otrzymał propozycję pracy jako komentator Pucharu Świata, będzie również międzynarodowym ekspertem Eurosportu podczas relacji z zawodów. Małysza będzie można usłyszeć już jutro!

 / Fot. Grupa CodexJak informuje eurosport. onet.pl, Adam Małysz, najlepszy polski skoczek, będzie komentatorem Pucharu Świata na kanale polskiego Eurosportu. Swoją pracę zaczyna już jutro. Będzie komentował pierwszy i drugi konkurs indywidualny w Lillehammer. Małysza będzie można nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć, gdy będzie występował w roli międzynarodowego eksperta.

Adam Małych w swojej karierze wywalczył m.in. cztery medale olimpijskie, cztery złote medale mistrzostw świata, cztery Kryształowe Kule i zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.

"Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowany rolą komentatora skoków w Eurosporcie. Z jednej strony czuję lekki stres, jak mój komentarz odbiorą widzowie, z drugiej strony to wielka radość, że rozpocznę od zawodów w Lillehammer, skąd mam wiele fantastycznych wspomnień, o których postaram się też opowiedzieć. Z niecierpliwością czekam więc na start sezonu" - komentuje Małysz.

Małysz usłyszą nie tylko Polacy. Grupa zaproponowała mu dodatkową pracę eksperta - polskiego skoczka usłyszą więc miliony telewidzów z 59 krajów, w których transmitowane są skoki narciarskie. Opowie on m.in. historię skoczni, na której będą odbywać się skoki narciarskie. Widzowie usłyszą także opinię o nowych przepisach, np. o konkursie mieszanym, w którym będą uczestniczyć kobiety.

Adam Małysz zasiądzie za mikrofonem już w ten weekend podczas relacji konkursu indywidualnego w Lillehammer, a 8 i 9 grudnia podczas Pucharu Świata w Soczi. Eurosport jako jedyna telewizja w Polsce, będzie transmitować skoki narciarskie w Rosji.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.