Facebook Google+ Twitter

Adam Małysz zapowiedział koniec kariery

Po konkursie indywidualnym na MŚ w Oslo Adam Małysz podczas wywiadu w TVP poinformował, że wystąpił po raz ostatni na mistrzostwach świata i kończy karierę.

Podczas dzisiejszego konkursu Adam Małysz zajął 11. miejsce. Złoty medal wywalczył Gregor Schlierenzauer, srebro przypadło Thomasowi Morgensternowi, a brązowy medal - Simonowi Ammanowi.

MŚ w Oslo: Schlierenzauer mistrzem świata na skoczni dużej

Dla naszych reprezentantów nie był to udany konkurs. Po pierwszej serii Kamil Stoch zajmował dobre 6. miejsce i wydawało się, że młody Polak powalczy o medal. Niestety, Kamil nie ustał swojego skoku i ostatecznie zajął dopiero 19. pozycję.

Po konkursie podczas wywiadu w TVP Adam Małysz zapowiedział koniec kariery. Orzeł z Wisły nie chciał zdradzić, jakie ma plany na przyszłość, ale nie ukrywał, swą przyszłość zawodową będzie chciał wiązać ze skokami.

Adam Małysz zapowiedział zakończenie kariery

Adam Małysz w swojej karierze zdobył cztery razy Puchar Świata, wielokrotnie zdobywał mistrzostwo świata, jest czterokrotnym mistrzem olimpijskim. To najwybitniejszy sportowiec Polski.

Ostatni skok Małysz odda 26 marca na skoczni w Zakopanem podczas benefisu, który oficjalnie zakończy jego karierę.

Dziękujemy Ci Adam za wspaniałe skoki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Krystian Danilkiewicz
  • Krystian Danilkiewicz
  • 09.03.2011 19:46

Szkoda że zakończył kariere w takim dobrym momęcie

Komentarz został ukrytyrozwiń
arek
  • arek
  • 07.03.2011 22:15

kochany Adamie bardzo przeżyłem twoje odejście aż mi łzy poleciały do dziś chodzę załamany i smutny że odeszłeś :( już skoki narciarskie nie będą bez Ciebie takie jak były do tej pory Mistrzu...dostarczałeś do domu wiele wrażeń i emocji spierałem Cie duchowo od roku 1999 trzymałem w kciuki za każdy twój lot i za twoje zwycięstwa co dla nas zrobiłeś i za to Ci Mistrzu bardzo dziękuje:) Moim wielkim marzeniem było zawsze uscisnac Ci rękę i porozmawiac jeszcze raz Adaś dziękujemy Ci z wielkopolski z Konina JUŻ NIE BĘDZIĘ DRUGIEGO TAKIEGO JAK TY

Komentarz został ukrytyrozwiń
mundurowy92
  • mundurowy92
  • 03.03.2011 21:38

Na zawsze zapamiętamy chwile gdy nie liczyły się zajęcia domowe, imprezy rodzinne czy jakie kolwiek inne wydarzenia. Wystarczyło zdanie "cicho bo Małysz skacze" Zwykłe dziekujemy tutaj nie wystarczy za to co dla nas zrobiłeś.JESTEŚ WIELKI!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielki szacunek dla Adama Małysza. Zrobił tak wiele dla skoków w Polsce. Dzięki jego skokom przeżyliśmy cudowne chwilę. Wspaniała Kariera. Dzięki Adam. Życzę Ci sukcesów jako trener.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.