Facebook Google+ Twitter

Adam Nawałka: Zgrupowanie przebiega zgodnie z planem

Adam Nawałka na konferencji prasowej przyznał, że realizuje plan, który został wcześniej postawiony i dokładnie rozpisany. Selekcjoner nie chciał rozmawiać o składzie wyjściowym w meczu przeciwko Finlandii.

 / Fot. Kancelaria Premiera"Nasze zgrupowanie przebiega zgodnie z planem. Małe kłopoty alergiczne miał Igor Lewczuk, ale sztab medyczny bardzo dobrze zareagował i przed jutrzejszym meczem nie będzie raczej problemu. Wszystkie nasze plany są dokładnie wypełniane. Oczywiście na pierwszym miejscu są treningi, taktyka, ale mieliśmy też bardzo wiele zająć pozaboiskowych. Chciałbym jednak zapewnić, że nie kolidowały one z naszymi planami szkoleniowymi" - tymi słowami rozpoczął konferencję prasową Adam Nawałka.

Selekcjoner reprezentacji Polski nie chciał rozmawiać o składzie wyjściowym na mecz z Finlandią. Nawałka zdradził jedynie, kogo kibice będą mogli zobaczyć w bramce - będzie to Artur Boruc i Przemysław Tytoń, a nie, jak wcześniej sugerowano Wojciech Szczęsny. "Mieliśmy plany personalne na te dwa mecze z Serbią i Finlandią i je realizujemy. Rozmawiałem ze wszystkimi bramkarzami i wszyscy dostaną po 45 minut. W Poznaniu bronił Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny, a teraz zacznie mecz Artur Boruc, a w drugiej połowie zagra Przemysław Tytoń" - powiedział trener.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.