Facebook Google+ Twitter

Adam Wajrak gościem "Dnia z VIP-em w Wiadomosciach24.pl. Relacja wideo już wkrótce!

25 października gościem "Dnia z VIP-em" był Adam Wajrak, dziennikarz specjalizujący się w tematyce przyrodniczej i ekologicznej, autor książek, wielokrotnie wyróżniany za pracę na rzecz promocji przyrody. Już wkrótce relacja wideo ze spotkania!

Adam Wajrak na spotkaniu w redakcji Wiadomości24.pl / Fot. W24Adam Wajrak, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, zajmujących się szeroko rozumianą tematyką przyrodniczą, spotka się w naszej redakcji z autorami zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie "Ptaki w moim obiektywie", organizowanym przez Wiadomosci24.pl i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.

Tu zobaczysz nagrodzone i wyróżnione zdjęcia

Termin: 25 października
Czas: 13.00-16.00
Miejsce: siedziba redakcji Wiadomosci24.pl, Warszawa, ul. Domaniewska 41, budynek Saturn, II piętro

Relacja wideo ze spotkania już wkrótce w serwisie Wiadomości24.pl!

Adam Wajrak - dziennikarz, specjalizujący się w tematyce przyrodniczej i ekologicznej. Od 1997 roku mieszka w Puszczy Białowieskiej, wraz ze swoją partnerką życiową Nurią Selvą Fernandez. Jest autorem artykułów i książek, współpracował przy programach: "Animals" (Program 2 TVP) i "Arka Noego". W 1993 roku został odznaczony tytułem "Przyjaciela Przyrody". Otrzymał też srebrny medal od Polskiego Ministra Ochrony Środowiska i medal od Ligi Ochrony Przyrody. W 1999 roku został laureatem "Polskiego Pulitzera" w kategorii tekst specjalistyczny oraz otrzymał wyróżnienie od Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za osiągnięcia zawodowe. Towarzystwo Ochrony Puszczy Białowieskiej nadało Adamowi Wajrakowi Honorowy Tytuł Przyjaciela Puszczy Białowieskiej, Towarzystwo Niepełnosprawnych Artystów "Nike" nagrodziło go za opiekę nad niepełnosprawnymi zwierzętami, a w 2000 roku otrzymał nagrodę od Polskiej Fundacji Nauki za swoją rolę w popularyzowaniu nauki i wiedzy na temat przyrody. Brał udział w kilku ekspedycjach polarnych. Jako jedyny Polak został w 2005 roku uznany za Bohatera Europy przez amerykański tygodnik TIME za obronę środowiska naturalnego - za Encykopedia Puszczy Białowieskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Kto jest obok honorowego gościa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tutaj tylko wyraźnie widać, że Robert Grzeszczyk jest vel Robert S. Lęch

Takie widać alter ego, tylko które którego? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze, święta racja! Ale widać Polak, jak nie obrazi, to się nie liczy.

Inna sprawa, że nie bardzo rozumiem, dlaczego pan Robert Lęch pyta o jego usunięty komentarz, skoro nikt go nie usunął. No przynajmniej ja nie widzę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Panowie, ale coś Was ukłuło. Aż głupio to wygląda. Pan Adam jest osobą niewątpliwie znaną, posiadającą własny dorobek dziennikarski. Został VIP-em, czy to się komuś podoba, czy nie a do tego nawiązuje hasło przewodnie spotkania.

Można się z kimś nie zgadzać, posiadać inną wizję dbałości o przyrodę, ale do tego służy polemika, wymiana poglądów, doświadczeń, przedstawianie swoich racji, niekiedy nawet poszukiwanie wspólnego mianownika.
Takie ataki są żenujące, rzekłbym nawet niezrozumiałe. W imię porzekadła, "co ma piernik do wiatraka".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy redakcja mogłaby mi wskazać co konkretnie naruszyłem w komentarzu pod niniejszym artykułem? Uważam po prostu, ze Pan A.Wajrak nie jest ekologiem, nie służy ochronie przyrody. W wielu artykułach publikowanych na W24 dawałem tego wyraz.
Szanowna Redakcjo W24?
Szanowana Redakcja ma prawo zapraszać do siebie wszystkich, i tego nie neguję!
Czy ja nie mam prawa wyrażać swojego stanowiska w tej sprawie? Czy to właśnie jest już naruszeniem regulaminu w punkcie naruszenia praw osób trzecich?
Jakie konkretnie prawa osób trzecich naruszyłem (proszę wymienić choć dwa)?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Robert Grzeszczyk
Nie wie pan jeszcze, że jakąkolwiek krytyka zaproszonych gości grozi zablokowanie konta? Przekonałem się o tym na własnej skórze wypowiadając się nieprzychylnie (byłem wtedy taki zagubiony) o najlepszym dziennikarzu/prezenterze, wielmożnym panu Kuźniarze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogę nie przyznać racji. Sam jestem z tego powodu niezadowolony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kamiński, zamiast wysyłać kogokolwiek do Putina, Pan poczyta trochę, np. przykład słownik ortograficzny, bo ręce opadają, jak się czyta: "zmarnował by" , "oznaczało by"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego nikt nie wpadł na pomysł aby Pana Wajraka wraz z ekologami z Greenpeace wysłać na platformę do Putina. W Polsce ma niezwykłe zasługi , więc tam wypracowany dorobek nie zmarnował by się.
Może oznaczało by to konflikt interesów dlatego też zdecydowano pozostawić go w Polsce na wypadek....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniała wiadomość !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.