Facebook Google+ Twitter

Adamek - Kliczko. Doktor nauczył Górala

Doktor filozofii udzielił lekcji "Góralowi". Dziesięć rund wspaniałej walki i nauki. Witalij Kliczko obronił tytuł.

fot. Marcin Trzaska / Fot. Marcin TrzaskaTo była dziwna walka. Z jednym narożniku Witalij Kliczko - polityk, filozof. Dla całego świata - bokser. Z drugiej strony Tomasz Adamek - po prostu Góral.

Czytaj także: Adamek - Kliczko. Opinie po przegranej walce Polaka

Przepaść. Tego słowa powinno się użyć, aby opisać różnicę pomiędzy panami bokserami. Z daleka (podziękowania dla organizatorów) było widać różnicę wzrostu, zasięgu ramion. Można przytyć, ale nie powiększy się wzrostu i zasięgu ramion. Witalij Kliczko wyszedł jako mistrz i... zdziwił się. Tomasz Adamek to nie David Haye, który unikał walki z Włodimirem. Tomasz Adamek pokazał się z najlepszej strony: otrzymywał ciosy, atakował i... Utrzymywał się na ringu, kąsając mistrza. Publiczność oszalała, gdy Witalij Kliczko wylądował na deskach (przypadkowo).

Czytaj także: Adamek - Kliczko. Czy Wrocław poradził sobie z organizacją gali?

Moje osobiste wrażenia: profesor boksu, mistrz świata WBC zaczął walkę jakfot. Marcin Trzaska / Fot. Marcin Trzaska profesor i... okazało się, że pomimo dysproporcji znalazł ucznia. Pojętnego ucznia, którego przygotowanie techniczne było perfekcyjne. Mistrz uznał, że można Tomasza Adamka nauczyć i uzmysłowić, że waga ciężka jest nie dla niego. Witalij Kliczko udzielił lekcji: nie pokory - on nauczył byłego mistrza świata kategorii półśredniej, gdzie jest jego miejsce i chciałbym, aby Tomasz to zrozumiał. Mam nadzieję, że za czas jakiś Góral wróci do swojej kategorii i zawalczy o pas. Mogę się założyć, że tuż za ringiem, w pierwszym rzędzie, będą mu kibicować bracia Kliczko.

Zobacz zdjęcia z walki!Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

darek grodzicki
 • darek grodzicki
 • 11.09.2011 23:40

Pewnie niejednego gamonia z wagi ciężkiej Tomasz by obił,ale generalnie z pewnymi predyspozycjami trzeba się urodzić.Mamy w Polsce takich ludzi,ale oni nie rwą się do boksu lub raczej nikt im nie pokazał do czego są zdolni.Niedobrze też że kluby nie zabiegają ,nie starają się szukać takich talentów.Czekają aż ludzie sami się zgłoszą,a dawniej to przynajmniej jezdzili po szkołach i szukali,zachęcali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
 • Marek
 • 11.09.2011 22:08

TOMEK jest wielkim bokserem,i jeszcze zostanie mistrzem swiata

Komentarz został ukrytyrozwiń
ary
 • ary
 • 11.09.2011 21:13

Adamek za szybko pchał się do wagi ciężkie,i za szybko wystartował do kliczki na szczęście obił pewne siebie góralka i pokazał mu gdzie raki zimują KLICZKO TO ZAWODOWY BOKSER Adamek to bokserzyk któremu podstawiali pionków!Szkoda że nie było nokautu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Kowalski
 • Piotr Kowalski
 • 11.09.2011 20:24

Najlepszy artykuł na ten temat jaki dziś przeczytałem, dziękuje autorowi. Radio zet spada poniżej poziomu... wyśmiewając Adamka, każdy z prezenterów posikałby się ze strachu stając do walki z Kliczko, Tomek jesteś wielki!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
J23
 • J23
 • 11.09.2011 20:16

Kibice pokazali ..zero klasy!!Jak można wygwizdać hymn!!I co z tego ,że to hymn przeciwnika?.!Jeszcze raz ..zero klasy!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre pytanie Irku. Ktoś zrobił krzywdę Tomaszowi Adamkowi i ten ktoś powinien zareagować/odpowiedzieć. No chyba że $ nie pozwala.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ireneusz Mikłaszewicz
 • Ireneusz Mikłaszewicz
 • 11.09.2011 20:07

Ale jak teraz przekonać Adamka że powinien walczyć w niższej wadze gdy ma koło siebie doradców myślących tylko o kasie dla siebie którą otrzymują bez względu na wynik walk Tomasza?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Piotr
 • Piotr Piotr
 • 11.09.2011 19:35

TOMEK BYŁ ZABISTY WYTRZYMAŁ 10 RUND CHOC BYŁ ZGÓRY SKAZANY NA PORARZKE

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.