Facebook Google+ Twitter

Adamek - Kliczko: Jakie są szanse na zwycięstwo Polaka?

"Dziś skończy się panowanie Kliczki w wadze ciężkiej" - powiedział w rozmowie dla portalu Gadu-Gadu.pl, Jerzy Kulej. Nie wszyscy jednak podzielają optymizm naszego czterokrotnego mistrza olimpijskiego. Kto wygra pojedynek stulecia?

 / Fot. PAP/Maciej KulczyńskiO szansach, nie tylko Adamka, jak również i Witalija Kliczki, wypowiedziało się już wiele osób. Pewnym zwycięstwa Polaka jest Jerzy Kulej: "Dziś skończy się panowanie Kliczki w wadze ciężkiej. Czas na gniew Boży" - opowiedział w rozmowie z portalem Gadu-Gadu.pl, dodając, że Adamek, aby zostać mistrzem świata, nie może się pomylić.

Czytaj również: Adamek - Kliczko. Konkurs na najlepszą relację live!


Optymistycznie, o szansach Polaka na zwycięstwo, wypowiada się jego obecny trener, Roger Bloodworth: "Michael Grant (walczył z Adamkiem w sierpniu 2010 r. - przyp. red.) był większy niż Witalij, a Tomek doskonale dał sobie radę". Spytany o to, czy wierzy, że Adamkowi uda się wygrać starcie, odpowiedział: "Gdybym nie wierzył, że musi się uda, nie byłoby mnie tutaj".

Z przymrużeniem oka na pewne zwycięstwo Polaka patrzy Paweł Skrzecz (srebrny medalista bokserski IO w 1980 r.): "Trzeba liczyć na Tomka, ale mam wątpliwości. Nie podoba mi się opuszczanie jego lewej ręki". Skrzecz zwraca uwagę na silną prawą rękę Kliczki oraz na to, że w tym sporcie, oprócz siły, liczy się również technika. "W boksie szybkość jest siłą, której nie można ignorować. A Tomek jest szybszy" - dodał w rozmowie z boxingnews.pl.

Zobacz też: Adamek - Kliczko: Najbardziej oczekiwany pojedynek roku!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Józef Cetera
  • Józef Cetera
  • 11.09.2011 10:34

Myślę, że jeżeli Adamek zdoła wytrzmać 3 maksimum 5 rund. Ma walkę wygraną na punkty . Na zakończenie dodam , że w kategorji {ciężkiej } jest ciężko przeżyć hak na szczękę. Tak czy inaczej Adamek jest moim faworytem . Szczerze mu tego zwycięstwa życzę z Melbourne Australia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.