Facebook Google+ Twitter

Adamek zaprzecza, że będzie walczył w Władimirem Kliczką

Tomasz Adamek zaprzecza, że w grudniu miałby mierzyć się z Władimirem Kliczką. Poinformował, że do walki o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej, będzie gotowy w połowie przyszłego roku.

Sonda

Szanse Polaka w walce z Kliczką są...

We wrześniu 2011 roku Adamek przegrał ze starszym z braci Kliczko. / Fot. Sławek, Creative Commons 2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Adamek_and_Klitschko.jpg Najlepszy polski bokser jednoznacznie
uciął wszelkie spekulacje na temat jego walki z Władimirem Kliczką. "Nie mam zamiaru w tym roku walczyć o mistrzostwo świata. Zresztą, nikt z mojego sztabu mi na to nie pozwoli" - mówił w wywiadzie dla portalu Eurosport.pl.

Zaznacza, że ma ustalony plan pracy i na pojedynek o pas będzie gotowy latem przyszłego roku. "Jeśli patrzyłbym tylko na kasę, to oczywiście walczyłbym w grudniu z Kliczką. Ja jednak nie jestem pazerny na pieniądze. Chcę pokazać najlepszy boks i walczyć z klasą o zwycięstwo. Mam swój honor i nie będę wychodził do ringu, gdy nie jestem pewny sukcesu." - podkreśla bokser.

Zobacz także: Kliczko pokonał Thompsona i obronił tytuł mistrza świata

Adamek zaznacza, że wie o tym, że sztab Kliczki jest zainteresowany znalezieniem jak najlepszego rywala dla Władimira. We wrześniu 2011 Adamek walczył z bratem Władimira - Witalijem. Musiał wtedy uznać wyższość Ukraińca i odłożyć marzenia o byciu mistrzem świata.

Swój najbliższy pojedynek "Góral" z Gilowic stoczy we wrześniu. Jego rywala poznamy najprawdopodobniej jutro. Duże szanse na walkę z Polakiem ma James Toney.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.