Facebook Google+ Twitter

Adamek zmierzy się z Polakiem? Wszyscy chcą walczyć z "Góralem"

Po walce z Kliczką do walki z Tomaszem Adamkiem ustawia się kolejka. "Tomek może z wami walczyć, jak tylko przestaniecie gadać i zaczniecie działać" - zachęca menadżer "Górala", Ziggy Rozalski.

 / Fot. Fot. Mirosław Gładysz, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Tomasz_Adamek_01.jpg Pierwszym pretendentem do zmierzenia się z Tomaszem Adamkiem jest Albert Sosnowski. Zapowiada, że jest na to gotowy. Czeka tylko na odpowiedź "Górala". Żałuje, że Polak w pojedynku z Kliczką nie podjął ryzyka. Zdaniem Sosnowskiego, w takiej sytuacji walka mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej.

Tuż za Sosnowskim w kolejce ustawił się Mariusz "Wiking" Wach. "Tomek jest bardzo dobrym pięściarzem, ale nie obawiam się konfrontacji. Jeśli udałoby się podpisać kontrakt, to walczyłbym z nim podobnie, jak uczynił to Kliczko" - mówił na łamach "Przeglądu Sportowego". Mariusz chciałby, aby Adamek stanął do pojedynku z zawodnikiem z Polski.

"Słyszę i czytam, że do walki z Tomkiem ustawia się cała kolejka polskich ciężkich. Panowie, tracicie czas, mówiąc to w wywiadach do gazet - dzwońcie do mnie, przecież znacie moją komórkę" - zapowiada doradca i menedżer Tomasza Adamka, Ziggy Rozalski. Promotor "Górala" zachęca potencjalnych rywali do działania. Uważa, że to dobry pomysł, aby ukrócić spekulacje i zweryfikować, co kto potrafi w ringu. Zaznacza, że nikt jeszcze w tej sprawie się z nim nie kontaktował.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

andrzej staniszewski
  • andrzej staniszewski
  • 26.09.2011 08:40

chcecie walczyc dla kasy polaczki wach to sie nadaje sloń nawali ci adamek po mordzie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na razie i tak Tomek nie be,dzie walczyl , a pomysl walki z Polakami nie jest na miejscu . Ale to juz ich sprawa ? , Nagle wszyscy uwiezyli ze idzie z Adamkiem wygrac .? Chcialbym to widziec.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kartoffelsalat
  • Kartoffelsalat
  • 22.09.2011 16:51

Tomasz Adamek zmierzy się z najlepszym z najlepszych tj ;Jarosławem Kaczyńskim herbu kartofel.
Jareczek jest najlepszym we wszystkim , ojciec Rydzyk da mu błogosławieństwo a z takim wsparciem a Tomek wreszcie będzie miał szanse sobie potrenować na worku kartofli .
Jarku ‘Kartofel” do boju .Przecież każdy ma prawo do marzeń .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.