Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31746 miejsce

Adidas podpisał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej

Ta firma będzie dostarczała sprzęt sportowy dla drużyn siatkarskich reprezentacji Polski seniorów i seniorek, kadry B seniorów i seniorek oraz dla zespołów reprezentacyjnych kadetów, kadetek, juniorów i juniorek.

Wymiana umowami. Z lewej strony przedstawiciel firmy Adidas Polska, z prawej przedstawiciel PZPS. / Fot. materiały prasowe3 kwietnia w warszawskim hotelu Jan III Sobieski, Władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej podpisały umowę z firmą Adidas. Na spotkaniu pojawili się m.in. trenerzy reprezentacji Polski, Raul Lozano oraz Marco Bonitta. Umowa została podpisana na dwa lata z opcją przedłużenia jej na następne sezony.

- Adidas jako dostawca sprzętu został wyłoniony w drodze przetargu ze względu na dwie ważne kwestie: szerokość oferty, którą nam przedstawiono - powiedział Bogusław Adamski, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Trener siatkarzy - Raul Lozano oraz trener siatkarek - Marco Bonitta z nowymi koszulkami / Fot. materiały prasowe Siatkowej - oraz gwarancję, że sprzęt będzie najwyższej jakości i zostanie zawsze dostarczony na czas. Już turnieje kwalifikacyjne w Halle i w Izmirze pokazały, że sprzęt bardzo naszym zawodnikom odpowiada. Mam nadzieję, że współpraca będzie się układała wzorowo i oczywiście, że obie reprezentacje walcząc w strojach Adidasa przywiozą z Pekinu medale.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Literówka w tytule nie jest zbyt zachęcająca do czytania tekstu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.