Facebook Google+ Twitter

Adidas wyprodukował koszulki z orzełkiem. Ale bez korony...

Kibice nie ochłonęli jeszcze po ostatniej aferze, związanej z brakiem godła na reprezentacyjnych koszulkach, a firma Adidas postanowiła podgrzać atmosferę. Wypuściła właśnie koszulki z orzełkiem bez korony.

 / Fot. Fot. Katarzyna BańborSkąd wzięło się na nich PRL-owskie logo? Są to repliki strojów z 1974 roku - wtedy drużyna Kazimierza Górskiego zajęła 3. miejsce na mistrzostwach świata w RFN.

Koszulki oburzyły kibiców. Komentarze są bardzo sceptyczne. Idąc tym tropem, internauta Marek proponuje, aby na następnych koszulkach było godło Królestwa Polskiego z 1815 roku, inni użytkownicy internetu przypominają, że jest to kolejna "wpadka" tej niemieckiej firmy produkującej odzież sportową. Nasuwa się tutaj na myśl afera związana z zamalowaniem przez Adidasa toru wyścigowego na warszawskim Służewcu.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

j w
  • j w
  • 22.11.2011 20:48

Panie i Panowie sugeruję najzdrowsze rozwiązanie: po prostu nie kupujmy strojów sportowych "Nike i Adidasa"- to nauczy także producentow z kim, gdzie i dokąd? My możemy założyć cokolwiek....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Daimon Frey
  • Daimon Frey
  • 22.11.2011 18:07

Dajcie spokój! Skoro to jest replika koszulki na której nie było korony do dlaczego teraz ma być? Co to by była za replika? I chyba nie jest chyba winą adidasa że medal w 74 wywalczyła drużyna pod "marką" PRL a nie RP. Nie szukajmy problemów gdzie ich nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń
W.M
  • W.M
  • 22.11.2011 17:11

"Są to repliki strojów z 1974 roku - wtedy drużyna Kazimierza Górskiego zajęła 3. miejsce na mistrzostwach świata w RFN"

Więc o co to larum pani Zuzanno?

Komentarz został ukrytyrozwiń
banku
  • banku
  • 22.11.2011 07:54

Adidas robi świetną kampanię reklamowa . zasada nieważne co byle by gadali . . a my jesteśmy nośnika.tej darmowej reklamy . uważam że to celowe działanie , zobaczycie za chwilę doczekamy się koszulek takich które kibice chcą widzieć i pobiegniemy y do sklepu i je kupimy .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Stella
  • Jan Stella
  • 21.11.2011 22:42

Adidas nie ma nic wspólnego z reprezentacją w 2011, wyprodukował repliki koszulek z 1974 roku, to można przeczytać... W Rzymie można kupić rozpinaną bluzę Polski z 1982 roku za €80. Retro na Zachodzie jest modne, a przy okazji Euro 2012 każdy będzie chciał zarobić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie no!!!! Wracamy do PRL-u...... Nie mogę się oprzeć, że kolejna "wpadka" z koszulkami naszej reprezentacji jest komuś bardzo na rękę. I komuś po prostu zależy na tym, aby Polaków upokorzyć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.