Facebook Google+ Twitter

Adoptowana córka Woody'ego Allena oskarżyła reżysera o pedofilię

Dylan Farrow oskarżyła Woody'ego Allena o molestowanie seksualne. Przybrana córka reżysera opublikowała list na łamach dziennika "The New York Times".

 / Fot. By Bernard Boyé (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons28-letnia Dylan Farrow twierdzi, że była molestowana w 1992 r., niedługo po adoptowaniu jej. Dziewczyna miała wówczas 7 lat. Do zajścia miało dojść na poddaszu w domu w stanie Connecticut.

List Farrow został opublikowany przez "The New York Times". Zaczyna się od pytania do czytelników: "Jaki jest wasz ulubiony film Woody'ego Allena?". Reżyser miał obiecywać dziewczynce, że zabierze ją do Paryża, gdzie będzie gwiazdą jego filmów.

Woody Allen miał ukrywać molestowanie przed Mią Farrow. Dziewczynka pisze, że miała poczucie winy, że napaść seksualna uszła mu bezkarnie i mógł zbliżać się do innych dziewczynek. W 1992 r. prowadzono śledztwo w tej sprawie, ale Allenowi nie postawiono zarzutów. "Woody Allen nigdy nie został skazany. Nie został ukarany za to, co prześladuje mnie przez całe moje życie. Za to, że bałam się mężczyzn, miałam problemy z jedzeniem, okaleczałam się" - napisała Dylan Farrow.

Reżyser nie skomentował publikacji NYT.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.